Не знайшли тип Вашого пристрою? Зателефонуйте:
+38 044 3-909-909, +38 098 3-909-909, +38 050 3-909-909, +38 063 3-909-909,
- і на Ваші питання відповість досвідчений фахівець.
Всі відгуки
відгуки клієнтів
Відремонтував пилесос DELONGHI WF 1500...Плату замінили...Все працює...) Тепер шукаю шланг...(
Ще один відгук 01.02.2017 Василь
Статті
Всі статті
7 міфів про чистку ноутбука - фото

Робота кожного ноутбука з часом стає повільною, лептоп починає швидко нагрівається, вентилятор системи охолодження сильно шумить або ноутбук зовсім вимикається. Ці фактори говорять, що настав час виконати чистку ноутбука. 


Читати далі
Як і куди перенести фотографії з хмари mail.ru? - фото

Багато людей активно використовували додаток Хмара від mail.ru. З його допомогою вони робили резервне копіювання файлів, в т. ч. фотографій, звільняли вільне місце на смартфоні або ПК, а також ділилися своїми файлами з друзями або колегами. Але з недавніх пір доступ до Хмари mail.ru обмежений.


Читати далі

Мережа сервісних центрів «Технарі» — найбільша мережа сервісних центрів у Києві та Україні. «Технарі» спеціалізуються на діагностиці, негарантийному ремонті електронної та побутової техніки. Кожне замовлення супроводжується виконанням безкоштовної діагностики та гарантією на ремонт терміном 6 місяців. Погоджувати ремонт легко будь-яким зручним способом: голосовий зв'язок, онлайн чат, листування через e-mail або соцмережі. У наших сервісних центрах ви можете отримати розстрочку на ремонт. Ми виконуємо ремонт техніки будь-якої складності по всій Україні: відправте техніку з будь-якого міста або приходьте в будь-який сервісний центр і ваша техніка отримає нове життя.