Заміна процесора ноутбука в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ноутбуків у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість заміни процесора від 350 грн.
Пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час заміни процесора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на заміну процесора , виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна процесора ноутбука в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна процесора ноутбука в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна процесора ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна процесора ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна процесора Демонтаж несправного процесора в корпусі PGA, LGA з установкою нового і нанесенням термоінтерфейсу 350
Заміна процесора Демонтаж несправного процесора в корпусі BGA з установкою нового і нанесенням термоінтерфейсу 950
Термоусадка з перекаткой контактних куль (Рэболинг) Демонтаж чіпа, видалення старих контактних куль з чіпа і системної плати, нанесення нових куль з послідуючим монтажем 1160

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Центральний процесор — це маленька, але при цьому дуже важлива мікросхема, що складається з мільйонів транзисторів і відповідає за виконання всіх обчислювальних операцій на мобільному комп'ютері і нетбуці. По суті, це мозок ноутбука, без якого він не запуститься.

І, незважаючи на те, що процесор і материнка непогано захищені від перегріву та мають системи, які його своєчасно попереджають, вони все одно можуть згоріти в результаті різкого стрибка напруги або порушення теплоотведения, і тоді ремонт та заміна будуть необхідні. З'ясувати, в чому саме причина поломки, і здійснити ремонтні роботи і заміну ЦП можуть співробітники сервісного центру «Технарі».

Причини несправності

Існує кілька причин, по яким ЦП може вийти з ладу:

 • найпростіша - термін експлуатації, який підійшов до кінець;
 • перегрів;
 • перепад напруги;
 • фізичний вплив;
 • слабка охолоджувальна система;
 • розгін пристрою за допомогою спеціальних програм;
 • неправильний монтаж.

Про те, що впливає на його працездатність, процесор повідомить тут ж: ноутбук буде часто перезавантажуватися, особливо при запуску великої кількості програм або важких додатків і ігор, пригальмовувати, а якщо поломка серйозна, не запуститься взагалі.

Багато з поширених причин (перегрів, порушення роботи системи охолодження) потрібно вирішувати ще до того, як ЦП почне давати про себе знати. Якщо ви зауважили, що комп'ютер сильно гріється, а кулер шумить голосніше звичайного, віднесіть пристрій у сервісний центр, щоб його перевірили, замінили термопасту і почистили від пилу, яка заважає нормальному охолодженню.

Ремонт центрального процесора в Києві

Якщо у вас згорів цей найважливіший елемент або виникли явні симптоми, що вказують на його нестабільну роботу, ми чекаємо вас в одному з наших сервісних центрів «Технарі». Ми перевіримо роботу ноутбука або нетбука в загалом, протестуємо окремі його елементи і усунути поломку або замінимо ЦП на новий.

Що отримує клієнт, співпрацюючи з нами:

 • безкоштовну повну діагностику;
 • консультацію від фахівців;
 • оперативний ремонт протягом 45 хвилин або до 5 днів;
 • якісні і оригінальні комплектуючі для заміни;
 • тестування працездатності пристрою після ремонту;
 • гарантійний термін на 6 місяців;
 • можливість оплати ремонтних робіт в безпроцентну розстрочку.

Також до ваших послуг зручний сайт нашого сервісного центру, де ви зможете в онлайн-режимі перевірити статус вашого замовлення, задавши в відповідному полі свій номер телефону. А про те, що ноутбук можна забирати, вам повідомлять за допомогою смс-повідомлення.

Ми йдемо назустріч нашим клієнтам і ніколи не пропонуємо замінити ЦП, якщо його можна відремонтувати, що ціною обійдеться значно дешевше.

Вас також може зацікавити