Ремонт корпусу ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт корпуса ноутбука будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту корпуса ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт корпуса ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 3.9
Лохотрон!!! Ни кому не советую этот сервисный центр. При приеме аппаратуры на ремонт, указывают одну сумму по прейскуранту, которая указана на их официальном сайте, а на "выходе" сумма увеличивается почти в пять раз ! ЛОХОТРОН !!!
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
1
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт корпусу ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу рамки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу кришки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу верхньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу нижньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт "колодязя" кріплення. Ремонт дрібних тріщин корпусу 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки матриці 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин рамки кришки матриці 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин нижньої кришки корпусу 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки корпусу 470
Ремонт петлі ноутбука Ремонт або відновлення петлі (кріплення) ноутбука 470
Ремонт петлі ноутбука Заміна петлі-кронштейна (без урахування вартості деталі)  470


Якщо користуватися ноутбуком «з розумом», можна вберегти свою нервову систему: пристрій буде служити вірою і правдою, поки вам не набридне. Проте навіть невелика неакуратність, посилена кількома роками експлуатації, може призвести до конструктивних недоліків в петлях ноутбука і місцях, де кріпиться матриця. Проявляється це в тому, що при роботі петлі матриці ноутбука дуже туго провертаються, провокуючи поломку корпусу ноутбука.

Ефективний ремонт корпусу ноутбука в «Технарях»

Майстри нашого сервісного центру роблять ремонт корпусу ноутбука, який може полягати не тільки в ремонті пластикових частин ноутбука, але і металевих частин петель, ремонті рамки матриці. Іноді ремонт полягає в заміні корпусу ноутбука і лагодженню деформованої материнської плати, в якій не виключено утворення мікротріщин. Нашу роботу значно спрощують клієнти, які звернулись при перших проявлених симптомах, як тільки побачили, що кришка щільно закривається, демонструючи при цьому деформацію корпусу, видаючи тріск або скрип. Ми обмежуємося шліфуванням і ослабленням петель матриці, а вони економлять значні кошти на заміну корпусу ноутбука.

Переваги «Технарів», в яких відбувається заміна корпусу ноутбука

Ми знаходимося в різних куточках Києва - ремонт корпусу ноутбука виробляють фахівці з більш ніж 10 сервісних центрів. У кожному з них встановлено професійне обладнання та працюють справжні спеціалісти.

Розплачуйтеся за ремонт корпусу ноутбука всіма відомими способами. Ми приймаємо в оплату готівку, перерахування на поточний рахунок і банківську картку. Крім того, ми із задоволенням пропонуємо можливість розплатитися в розстрочку - платіть за ремонт корпусу ноутбука поступово, за кілька місяців.

Висока гарантія на ремонт корпусу ноутбука - прерогатива наших клієнтів. Ми даємо 6 місяців гарантії на ремонт. Ми користуємося тільки оригінальними запчастинами, це дарує вашій техніці довгі роки життя.

Приносьте пристрій в найбільшу мережу з ремонту корпусу ноутбука, заощаджуйте гроші на купівлю нової техніки.

Вас також може зацікавити