Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ноутбуків у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 630 грн.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію від 6 місяців на ремонт або заміну ситеми охолодження, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт і заміна системи охолодження ноутбука в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна системи охолодження на позаштатну Установка системи охолодження від сторонньої моделі ноутбука або більш продуктивної. Включає апаратну профілактику. 630
Заміна системи охолодження на штатну Заміна вентилятору (кулеру), термотрубки. Включає апаратну профілактику. 680
Ремонт системи охолодження Змащення і очищення вентилятору (кулеру), вирівнювання термотрубки. Включає апаратну профілактику. 630


Дуже часто сучасні ноутбуки перестають працювати через перегрів комплектуючих. Це пояснюється тим, що у даних компактних пристроях всі елементи і деталі розташовуються в безпосередній близькості один до одного. Саме тому в ноутбуках система охолодження відіграє дуже важливу роль. Якщо вона виходить з ладу або перестає правильно функціонувати, і з самим девайсом часто трапляються проблеми. Слід час від часу проводити профілактичну чистку системи охолодження. Але якщо вона вже не працює, терміново несіть ноутбук до майстра  важливо вчасно провести ремонт або заміну.

Основні причини і ознаки поломки кулера

Головним елементом системи охолодження вентилятор. Він може бути один, але в деяких сучасних ноутбуках можна зустріти і кілька вентиляторів відразу. Його головним завданням вважається продукування потоків повітря, які охолоджують всі компоненти пристрою і виводять тепло зсередини. Тому найчастіше ламається саме вентилятор. Найпоширенішими причинами цієї проблеми є:

 • перебої в електроживленні;
 • заводський брак;
 • рідкісна чистка і профілактика.

Тому фахівці радять якомога ретельніше слідкувати за вентиляторами і всією системою охолодження, щоб запобігти їх поломці.

Наступні ознаки є основними симптомами несправності даного компонента:

 • робота вентилятора стає надто гучною;
 • корпус постійно нагрівається;
 • ноутбук вимикається і часто «зависає»;
 • продуктивність пристрою сильно падає;
 • часто виникають повідомлення про помилку.

Якщо ви зауважили хоча б один із перерахованих вище ознак у себе, швидше несіть ноутбук майстру. Тільки професіонал може гарантувати, що під час ремонту всередині девайса не будуть пошкоджені інші елементи.

Не менш рідко виникає поломка трубки охолодження. Це спеціальна трубка з міді, всередині якої знаходиться холодоагент. Вона відрізняється пористою структурою і допомагає передавати тепло від процесора, чіпів і відеокарт до радіатора. Якщо відбувається розгерметизація трубки, теплообмін сильно погіршується. Починає зростати температура відеоадаптера та процесора. А це - вірний шлях до поломки самого ноутбука.

Переваги мережі сервісних центрів «Технарі»

Ви помітили несправності у вентиляторі або трубці охолодження? Швидше звертайтеся за допомогою у мережа сервісних центрів «Технарі». Від своїх конкурентів ми відрізняємося:

 • зручним розташуванням в найбільш густонаселених районах Києва;
 • можливістю оплати самими різними способами (готівкою, банківською карткою);
 • відмінним сервісом - у нас ви знайдете повноцінну консультацію після ремонту, а також абсолютно безкоштовну діагностику;
 • професіоналізмом майстрів - наші фахівці підвищують кваліфікацію на ІТ-конференціях і семінарах;
 • додатковими можливостями - відстежити статус ремонту можна на сайті онлайн.

Заходьте прямо зараз, і  проведемо модернізацію системи охолодження доступною ціною!

Вас також може зацікавити