Заміна відеокарти ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни 950 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 300 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна відеокарти ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна графічної логіки (відеочіп) Заміна мікросхеми інтегрованого відеоадаптера на системній платі 1450
Заміна системи логіки (південний/північний міст) Заміна мікросхеми системної логіки системної плати (чіпсету) 1450
Термоусадка з перекаткой контактних куль (Рэболинг) Демонтаж чіпа, видалення старих контактних куль з чіпа і системної плати, нанесення нових куль з послідуючим монтажем 1050

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Якщо в один прекрасний день монітор вашого ноутбука просто відмовився вмикатися, насамперед варто упевнитися, що він включений. Потім перевірити, чи проблема полягає не в ноутбуці. Підключіть до нього інший пристрій. Не вийшло? Сумнівів не лишається – поламана відеокарта ноутбука. Ремонт цього комплектуючого вже кілька років роблять в сервісному центрі «Технарі». Приносьте пристрій в один з центрів по ремонту ноутбуків і заберіть свого справного електронного друга через кілька днів!

Кращий ремонт відеокарти ноутбука в Києві

Майстри нашого сервісного центру регулярно вирішують проблеми клієнтів у вигляді непривабливих смуг на екрані ноутбука, дратівливих крапок, квадратів і некоректного зображення. Впізнаєте свою ситуацію? Зітхніть з полегшенням: проблема вашого пристрою наполовину вирішена. Інша половина – принести ноутбук на ремонт в сервісний центр "Технарі". Вже ми то знаємо, як її вирішити! Ось що пропонуємо:

  • безкоштовна діагностика. З неї починається будь-який ремонт у «Технарях». Щоб упевнитися в правильності первинного діагнозу, ми робимо глибоку діагностику виробу.
  • ремонт. У даному випадку – відеокарти ноутбука. Приходьте через кілька днів, ми віддамо вам ноут, як новий!
  • післяремонтне тестування. Спеціальне обладнання для тестування підтверджує справність пристрою.
  • гарантія 6 місяців. Протягом цього часу ваш ноутбук точно не зламається! А якщо будете дотримуватися рекомендацій по експлуатації – пристрій «проживе» ще багато років!

Чому варто звернутися до «Технарів»

За роки своєї роботи сервісна мережа «Технарі» отримала хорошу репутацію, якою пишається кожен її працівник. Ми дуже стараємося, щоб від співпраці з нами будь-який клієнт відчув економію для свого бюджету та отримав гарне враження від якості обслуговування. Саме тому ми:

  • найбільша в Києві мережа сервісних центрів. Один з них скоріш за все знаходиться недалеко від вас!
  • професіонали з досвідом роботи не менше 3 років. «Технарі» можуть собі дозволити тільки якісний ремонт техніки.
  • пропонуємо розплатитися за ремонт частинами. Не потрібно витрачатися! Зробіть платіж непомітним, виплативши його за декілька разів!

Не варто вагатися! Приносьте не зволікаючи свій ноутбук в наш сервісний центр! Ми подаруємо йому нове життя!

Вас також може зацікавити