Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту клавіатури ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 320 грн.
Виконуємо ремонт клавіатури ноутбуків будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту клавіатури ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт клавіатури ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт клавіатури ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна клавіатури У ноутбуках, де клавіатура від'єднується від корпусу 370
Заміна клавіатури У ноутбуках, де клавіатура є невід'ємною частиною корпусу 420
Заміна пристроїв керування курсором Заміна тачпада, стікпоінта, трекбола 300
Ремонт клавіатури і пристроїв керування курсором Встановлення відсутніх клавіш 400

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Вас дратує залипання клавіш на клавіаттттурі? Намагаєтеся опанувати техніку «сліпого друкування», тому що букви на клавіатурі давно стерлисб? Хочеться після роботи за стареньким ноутбуком помити руки? Зробіть хід конем! Не витрачаючись на придбання нового пристрою, просто зверніться в найбільший сервіс в Києві, в якому роблять заміну клавіатури ноутбука.

Згідно зі статистикою, найчастіше поломка клавіатури відбувається через залиття рідиною і механічні пошкодження. Ви з тих користувачів, які і не підозрювали, скільки лиха може накоїти 100-грамова чашка кави? Тоді приходьте до нас.

Найкраща в Києві заміна клавіатури – «Технарі»

Ми хочемо розповісти вам про принципи своєї роботи і її результати. Ну, наприклад:

  • У Києві розташовується більше 10 сервісних центрів. У будь-якому з них вашій техніці забезпечений найкращий ремонт, а вам – класний сервіс.
  • У нас працюють найкращі «прокачані» майстри. Стаж деяких фахівців - від 4 років, а деяких – всі 10! Приходьте! Ви оціните їх професіоналізм!
  • Тільки ми можемо дати розстрочку на ремонт! Зробіть заміну клавіатури в кредит, розплачуйтеся за неї кілька місяців.
  • Технарі, на відміну від решти сервісних центрів, дають гарантію на ремонт протягом 6 місяців. Не вірите – помоніторьте, більший гарантійний термін вам не дасть ніхто в Києві.

Залишайтесь з Технарями!

Для вас ми намагаємося бути кращими. Приходьте в наш сервісний центр і отримайте люксовий сервіс:

  • безкоштовна діагностика;
  • заміна клавіатури на нову, оригінальну;
  • післяремонтне тестування на спеціальних програмах.

Клавіатура для ноутбука буде замінена, навіть якщо вона є частиною корпусу. Її ремонт проходить в звичайному режимі. Кожному клієнту ми пропонуємо вибрати, яку деталь встановити: чорну, білу, рожеву, да хоч сіробуромалинову! У будь-якому випадку на наші послуги діятиме гарантія протягом 6 місяців. А ви будете вражені поліпшеною якістю роботи за ноутбуком.

Не позбавляйте себе простих радощів життя! Приходьте в наш сервісний центр і замініть клавіатуру на ноутбуці.

Комфорт коштує дешевше, ніж здається! 

Вас також може зацікавити