Заміна матриці ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт матриці ноутбука будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту матриці ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт матриці ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна матриці ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна матриці ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Ремонт підсвічування дисплея Ремонт або заміна лампи підсвічування, LED підсвічування 580
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 420
Заміна інвертора матриці Демонтаж несправного інвертора і установка нового 470
Заміна внутрішніх шлейфів Демонтаж несправного шлейфа та встановлення нового 420
Ремонт внутрішніх шлейфів Відновлення провідності та ізоляції шлейфу 500

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Матриця ноутбука являється рідкокристалічним дисплеєм пристрою і схильна до частих поломок. Ремонт матриці ноутбука – це завдання, виконати яке «на відмінно» зможе тільки професіонал зі спеціальним обладнанням та вузькопрофільними навичками. У мережі сервісних центрів «Технарі» виконують ремонт матриці ноутбука. Наші ціни найкращі в Києві.

Принцип заміни дисплею у «Технарях»

В залежності від несправності ноутбука наші фахівці запропонують зробити різний вид ремонту – починаючи від заміни інвертора, і закінчуючи відновленням шлейфу матриці. Наша головна перевага – це те, що ми намагаємося уникнути ремонту матриці ноутбука, якщо можна обійтися менш дорогими послугами. Наші клієнти довіряють «Технарям», тому що їх потреби знаходяться у нас в пріоритеті.

Ми чекаємо на ваш ноутбук в одному з відділень сервісної мережі «Технарі», щоб визначити точну причину несправності. Ви дізнаєтеся про неї після повної безкоштовної діагностики ноутбука через 2-3 дні після доставки техніки в наш СЦ. Вже через 3-4 дні ви зможете знову користуватися полагодженим пристроєм. Іноді на заміну матриці ноутбука потрібно набагато менше часу, дуже рідко (2-3%) ремонт займає більше 5 днів.

Найякісніший ремонт екрана ноутбука в «Технарях»

Високий гарантійний термін! На роботу по заміні матриці ноутбука діють гарантійні 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі!

Чудова якість обслуговування! Ми починаємо ремонт матриці ноутбука з діагностики, а закінчуємо тестуванням справного ноутбука і наданням рекомендацій щодо модернізації (прискорення) ноутбука і його правильної експлуатації.

Зручне розташування! Приносьте пристрій в будь-який з 10 сервісних центрів «Технарі», що знаходяться в різних куточках Києва. Заміна матриці в кожному з них відбудеться на відмінному рівні!

Зручний спосіб оплати. Ви можете розплатитися за заміну матриці ноутбука карткою банку або готівкою.

Вигідна оплата. Платіть за дорогу заміну матриці ноутбука частинами! Так розтрати будуть менш помітні.

Приносьте свій ноутбук до нас і заощаджуйте на покупці нового!

Вас також може зацікавити