Ремонт моніторів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, пропонуємо оплатити ремонт в розстрочку
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю до 19" 410
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 20"-22" 500
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 23"-25" 600
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю понад 26" 700
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю до 19" 500
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 20"-22" 600
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 23"-25" 780
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю понад 26" 980

Несправний монітор, який є найбільш тендітної деталлю комп'ютера, може додати своєму власникові чимало переживань – починаючи від незручності (на моніторі з'явилися смуги і точки), і закінчуючи повним незадоволенням (монітор не включається). Як у першому, так і в другому випадку найбільша українська мережа сервісних центрів по ремонту моніторів «Технарі» виконає відновлення вашої техніки.

Монітори, ремонт яких здійснюють в «Технарях»

Інженерний відділ в «Технарях» регулярно здійснює відновлення моніторів Samsung (Самсунг), Apple, ViewSonic, LG, Acer, Asus, Sony, BenQ, Philips, Dell, AOC, а також менш популярних моніторів iiyama, Fujitsu, Terra. На всі послуги по ремонту техніки поширюється гарантія на термін 6 місяців. Насправді ви не зіткнетеся з поломкою монітора довгі роки, якщо будете дотримуватися найпростіших умов його використання, отриманих в ході консультації від Технарів.

Які проблеми усуне наш ремонт моніторів в Києві?

  • ми відремонтуємо несправний інвертор, зробимо ремонт блоку живлення монітора, який поламався через пайку поганої якості (в іншому сервісному центрі або майстерні), з причини «поважного» віку монітора або через стрибки напруги в електричній мережі. В такому випадку віднолення працездатності монітора буде полягати в заміні конденсаторів, яку проведуть наші інженери;
  • усунемо механічні пошкодження монітора (потрапила волога або сторонні предмети, пристрій впав);
  • зробимо заміну ламп підсвічування монітора, які нерідко виходять з ладу внаслідок механічного втручання або, знову-таки, попадання вологи;
  • здійснимо відновлення плати управління. Даний вид ремонту моніторів є досить непоширеним, і полягає в заміні плати управління.

Відмітні особливості «Технарів»

  • Майже завжди ремонт в «Технарях» займає від 45 хвилин до 5 днів.
  • Вас чекають в будь-якому з 10-ти сервісних центрів в Києві.
  • Гарантія на виконані роботи і встановлені запчастини буде дійсна 6 місяців.
  • Перед ремонтом монітора його безкоштовно продіагностують, а після - ви отримаєте детальну консультацію щодо правильного використання техніки.
  • Будь-яке відновлення моніторів (як і іншої техніки) проводиться сертифікованими майстрами на професійному обладнанні.
  • Клієнти сплачують справедливу вартість. Залежно від діагоналі екрана, ціна комплексного ремонту моніторів, який означає виключно справну техніку, буде однаковою для пристроїв будь-якого виробника.

Приносьте техніку в сервісний центр в Києві, і зрозумійте, що таке висококласний рівень сервісу.

Вас також може зацікавити