Ремонт моніторів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту монітора складає від 2 днів
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю до 19" 470
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 20"-22" 530
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 23"-25" 630
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю понад 26" 790
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю до 19" 530
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 20"-22" 630
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 23"-25" 840
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю понад 26" 1030
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі до 20" дюймів 950
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі від 21" дюймів 1580


Несправний монітор, який є найбільш тендітної деталлю комп'ютера, може додати своєму власникові чимало переживань – починаючи від незручності (на моніторі з'явилися смуги і точки), і закінчуючи повним незадоволенням (монітор не включається). Як у першому, так і в другому випадку найбільша українська мережа сервісних центрів по ремонту моніторів «Технарі» виконає відновлення вашої техніки.

Монітори, ремонт яких здійснюють в «Технарях»

Інженерний відділ в «Технарях» регулярно здійснює відновлення моніторів Samsung (Самсунг), Apple, ViewSonic, LG, Acer, Asus, Sony, BenQ, Philips, Dell, AOC, а також менш популярних моніторів iiyama, Fujitsu, Terra. На всі послуги по ремонту техніки поширюється гарантія на термін 6 місяців. Насправді ви не зіткнетеся з поломкою монітора довгі роки, якщо будете дотримуватися найпростіших умов його використання, отриманих в ході консультації від Технарів.

Які проблеми усуне наш ремонт моніторів в Києві?

  • ми відремонтуємо несправний інвертор, зробимо ремонт блоку живлення монітора, який поламався через пайку поганої якості (в іншому сервісному центрі або майстерні), з причини «поважного» віку монітора або через стрибки напруги в електричній мережі. В такому випадку віднолення працездатності монітора буде полягати в заміні конденсаторів, яку проведуть наші інженери;
  • усунемо механічні пошкодження монітора (потрапила волога або сторонні предмети, пристрій впав);
  • зробимо заміну ламп підсвічування монітора, які нерідко виходять з ладу внаслідок механічного втручання або, знову-таки, попадання вологи;
  • здійснимо відновлення плати управління. Даний вид ремонту моніторів є досить непоширеним, і полягає в заміні плати управління.

Відмітні особливості «Технарів»

  • Майже завжди ремонт в «Технарях» займає від 45 хвилин до 5 днів.
  • Вас чекають в будь-якому з 10-ти сервісних центрів в Києві.
  • Гарантія на виконані роботи і встановлені запчастини буде дійсна 6 місяців.
  • Перед ремонтом монітора його безкоштовно продіагностують, а після - ви отримаєте детальну консультацію щодо правильного використання техніки.
  • Будь-яке відновлення моніторів (як і іншої техніки) проводиться сертифікованими майстрами на професійному обладнанні.
  • Клієнти сплачують справедливу вартість. Залежно від діагоналі екрана, ціна комплексного ремонту моніторів, який означає виключно справну техніку, буде однаковою для пристроїв будь-якого виробника.

Приносьте техніку в сервісний центр в Києві, і зрозумійте, що таке висококласний рівень сервісу.

Вас також може зацікавити