Ремонт моніторів Philips в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту



відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів Philips в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів Philips в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Історія нідерландської компанії Philips настільки цікава, наскільки висока якість виробленої нею продукції. Компанія, організована в 1891 році Жераром Филипсом, виробляла близько 100 вугільних ламп на день, але вже через 10 років після поставки 50000 вугільних свічок для російського Зимового палацу, її нарекли міжнародною корпорацією. Ще Через 20 років Philips придбала популярність у світі, а королева Нідерландів Вільгельміна додала до її імені приставку Koninklijke (королівська). Незважаючи на те, що бренд став звучати більш солідно, гасло корпорації - «Цифри важливі, але люди важливіше» - не змінилося. Сучасним споживачам не обов'язково знати про вражаючих нюанси історії бренду, щоб інтуїтивно довіряти продукції нідерландської компанії. Так само, як і інша техніка Philips, монітори практично не потребують ремонту. Але існують і приватні випадки.

Якісний ремонт моніторів Philips в «Технарях» в Києві

Віддаючи належне продукції Philips, і не сумніваючись у її якості, наші фахівці час від часу займаються ремонтом моніторів Philips, коли поломка техніки сталася із-за неправильних умов експлуатації або зневажливого ставлення до неї господаря. Так, найчастішими причинами несправностей моніторів Philips є залиття рідиною, удари або падіння, а також скачки напруги. З будь-якою несправністю моніторів ми справляємося на «відмінно» - у самої великої київської мережі сервісів по ремонту моніторів «Технарі» вже кілька років проводять комплексний ремонт моніторів Philips.

Переваги «Технарів», які здійснюють ремонт моніторів Philips

бездоганна репутація серед клієнтів та повага конкурентів. Ми займаємо своє місце в ніші ремонтів вже кілька років, за які були з успіхом відремонтовані тисячі одиниць техніки.

- більше, ніж 10 сервісних центрів по ремонту моніторів. Ми знаходимося і на Лівому, і на Правому берегу. А також в центрі Києва, і різних районах. Всі відділення «Технарів» розташовані дуже близько від метро!

гарантія на ремонт моніторів Philips становить 6 місяців. Такий великий гарантійний термін можливий із-за того, що наші інженери несуть відповідальність за свої вчинки, а ми безмежно довіряємо їх професіоналізму.

Змініть життя на краще – приносьте несправний монітор, і ми в стислий термін зробимо комплексний ремонт моніторів Philips.

Вас також може зацікавити