Ремонт зволожувачів повітря Philips в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо зволожувачів повітря ремонт Philips будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Принцип роботи зволожувача Philips досить простий. Але всередині будь-якого пристрою знаходиться складний механізм, який вимагає певного догляду. Запобігти появі цвілі допоможе щоденне очищення резервуара від залишків води, а також регулярне протирання ємностей розчином оцту. Перед тим, як відправити зволожувач на тривале зберігання слід промити мембрани і патрубки перекисом. Дані заходи допоможуть продовжити термін його служби.

Їли поломка трапилася – не поспішайте купувати новий пристрій. Якісний негарантійний ремонт зволожувачів Philips в Києві, майстри сервісного центру «Технарі» до ваших послуг!

Типові поломки зволожувача повітря Philips, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач Philips не випаровує воду. Така проблема може бути викликана ушкодженням мембрани або механізму, який приводить її в дію. Фахівці мультибрендовой національної мережі «Технарі» замінять несправні компоненти, ніж повернуть робочий стан пристрою.
  • Припинилася подача повітря. Якщо після чищення повітряних патрубків ситуація не змінилася, наші фахівці замінять повітрозабірний фільтр, відремонтують вентилятор або двигун, якщо в цьому буде необхідність.
  • Неприємний запах пара. У цій ситуації варто промити забруднені мембрани зволожувача Philips.
  • Вихід з ладу електроніки приладу. Такими проблемами повинні займатися професіонали.

При виникненні будь-яких цих або інших несправностей звертайтеся в кращий сервісний центр по ремонту зволожувачів Philips в Києві – «Технарі».

Переваги ремонту техніки Philips в СЦ "Технарі"

Наші майстерні відкриті в кожному районі міста, поруч з метро для зручності клієнтів. Ми готові прийняти техніку на безкоштовну діагностику в  будь-який з них. Коли будуть результати перевірки пристрою, персональний менеджер узгоджує з замовником терміни і ціну ремонту. Тільки після цього наші досвідчені кваліфіковані фахівці приступлять до роботи, використовуючи сучасне і надійне обладнання, інструментарій та оригінальні комплектуючі. Гарантійний термін в сервісних центрах «Технарі» складає 6 місяців на послуги і деталі. Якщо зволожувач зламається не через порушення правил експлуатації у піврічний термін, ми знову відремонтуємо його безкоштовно або повернемо гроші клієнта.

Розплатитися за роботу можна будь-яким зручним способом. Всі пункти прийому техніки укомплектовані банківськими терміналами для оплати карткою. Крім того, в нашій мережі доступна розстрочка.

Ми не словом, а ділом доводимо, що якісний ремонт зволожувача Philips доступний кожному в сервісних центрах «Технарі» у Києві. 

Вас також може зацікавити