Ремонт телевізорів Philips в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту  телевізорів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт телевізора Philips будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телевізора Philips складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів Philips, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телевізорів Philips в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телевізорів Philips в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телевізорів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телевізорів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телевізорів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телевізорів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телевізорів Philips в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Початок першої глави історії Philips датується 1891 роком, коли батько і син за прізвищем Філіпс заснували невелику компанію Philips & Co. Перший телевізор Philipsбыл створений в лабораторії Philips NatLab в 1925 році. Пристосування відтворювало телевізійні сигнали, і через 3 року підприємство представило перший телевізор, який показував картинку з 48 ліній. У 1946 році Philips починає телемовлення із свого рідного містечка Ейндховен. У 2011 році, не витримавши конкуренції з азійськими компаніями, Philips відмовляється від виробництва телевізорів.

Телевізори Phillips сьогодні 

Сьогодні цей бренд є одним зі світових лідерів з виробництва споживчих товарів, а також систем освітлення та медичної апаратури. Техніка Philips відповідає високим стандартам якості. Але поломок вдається уникнути не завжди. Причинами виходу з ладу телеапаратури є нехтування правилами експлуатації, неакуратне поводження і вплив інших негативних факторів. Якісний негарантійний ремонт телевізорів Philips в Києві здійснюють досвідчені фахівці великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки LCD і LED телевізорів, з якими найчастіше мають справу наші майстри:

  • Збої LCD телевізорів Philips. Вони з'являються при неполадках конденсаторів фільтрів харчування. Першими ознаками можуть бути пропажа налаштувань на канали, збої в регулюванні підсвічування екрану. Якщо телевізор не включається за повного збою програмного забезпечення, після ремонту модуля живлення наші інженери замінять вміст пам'яті пристрою.
  • Відсутність зображення. Часто така проблема виникає при неправильному розрахунку струму в світлодіодах або низькій якості панелей матриці зі світлодіодами підсвічування. Наші фахівці обмежать струм в LED – драйверах чи замінять на світлодіодні лінійки, ніж повернуть робочий стан телевізора Philips.
  • Несправності тюнера. Вони, як правило, стають причиною зникнення звуку або зображення.
  • Вихід з ладу LCD матриць. Поява рівних вертикальних кольорових або чорно-білих смуг або фіксованих кадрів зображення на екрані може бути ознакою несправності матриці. Якщо термін гарантії техніки минув, замінювати матрицю не завжди доцільно, оскільки її вартість дуже висока.
  • Поломка відеопроцесора. Її можна запідозрити, якщо відсутній який-то колір. Причиною може бути поганий контакт у розетки живлення.
  • Збій у роботі кадрової розгортки. З'являється внаслідок стрибків напруги. Зазвичай в цьому випадку на екрані відображаються горизонтальні смуги.

При виникненні цих або будь-яких інших несправностей терміново звертайтеся до «Технарі». Ми успішно ремонтуємо такі моделі телевізорів Philips:

Основні переваги найкращого сервісного центру по ремонту телевізорів Philips в Києві

Ми відкрили майстерні нашої мережі у кожному районі Києва для зручності клієнтів.  В «Технарях» діагностика безкоштовна. За її результатами ми не тільки зможемо виявити всі поломки, зрозуміти їх причини, але і позначимо вартість і терміни ремонту телевізора Philips.

Наші інженери мають багаторічний досвід роботи і профільну освіту, а також все необхідне діагностичне і паяльне обладнання, щоб надавати послуги в максимально стислі терміни. На використані в процесі відновлення техніки оригінальні деталі та комплектуючі діє гарантія від 6 місяців, а на послуги майстрів мережі «Технарі» - 6 місяців. Це означає, що в разі будь-яких пошкоджень, що виникли не з вини власника телевізора, необхідно негайно доставити його в сервісний центр «Технарі». Ми безкоштовно повторно усунути несправності або повернемо гроші.

Ми приймаємо до оплати картки. Для цього всі пункти прийому обладнані терміналами. А також ви можете розрахуватися будь-яким зручним способом і частинами. У нас доступна розстрочка!

Довірте ремонт телевізора Philips професіоналам сервісного центру «Технарі» у Києві! Ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи, пропонуючи кращі умови і висококласне обслуговування.

Вас також може зацікавити