Ремонт прасок Philips в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Philips будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


На сьогоднішній день існує кілька видів електричних прасок: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором.  Коли необхідно повністю розібрати пристрій, замінити провід, електричні плати, виконувати таку роботу повинні професіонали. Якісний негарантійний ремонт прасок Philips в Києві можуть здійснити майстри сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки праски Philips, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. В пристроях з функцією пара часто утворюється накип, яка стає причиною перегріву температурних датчиків, зниження продуктивності роботи нагрівальних елементів і інтенсивності пари. Інженери СЦ «Технарі» почистять пристрій від вапняного нальоту та накипу, а також усунуть поломки, які ними викликані.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення. Оптимальна довжина шнура пристрої – 1,5 метрів. Якщо вона вище, в місцях вигинів і переломів проводу відбуваються розриви. Тоді необхідно замінити шнур, що і зроблять наші фахівці.
  • Вихід з ладу регулятора температури. За такої проблеми праска не нагрівається. У максимально стислі терміни кращого майстра сервісного центру по ремонту прасок Philips в Києві замінять регулятор.
  • Не працює сигнальна лампа. Поряд зі шкалою режимів на ручці пристрою знаходиться лампа – індикатор, яка вимикається при розігріві до потрібної температури. Наші інженери встановлять нову лампу в максимально стислі терміни.
  • Перегорів тен. Якщо в результаті діагностики мультиметром виявиться поломка тена, лагодити його не завжди доцільно. Не у всіх моделях його можна витягти, і коштує такий ремонт дуже дорого.

При будь дефекти і збої в роботі пристрою звертайтеся в сервісний центр «Технарі» у Києві. Ми не рекомендуємо своїми руками ремонтувати праска Philips, оскільки нерідко стикаємося з проблемами, що виникли в процесі такого втручання.

Переваги ремонту техніки Philips в СЦ "Технарі"

Наші майстерні відкриті в усіх районах міста поруч з метро для зручності клієнтів. Приносьте пристрій на безкоштовну доскональну діагностику, і ми виявимо всі проблеми, позначимо алгоритм, терміни і вартість ремонту. Персональний менеджер узгоджує з замовником усі нюанси і тільки після цього наші досвідчені сертифіковані інженери приступлять до роботи. 

Для якісного та швидкого ремонту майстри використовують фірмові комплектуючі, а роботу виконують в обладнаних спеціальною апаратурою і інструментарієм цехах. Гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо протягом півроку праска Philips зламається не з вини користувача, ми повторно усунути неполадки безкоштовно або повернемо в повному обсязі кошти замовника.

Ви можете розплатитися за ремонт будь-яким зручним способом. У кожному пункті прийому «Технарі» у Києві є банківський термінал. Крім того, в рамках розстрочки ми приймаємо оплату частинами. Щодня розширюючи спектр послуг, фахівці нашої мережі пропонують кращі умови та якісний ремонт за доступною ціною. Приносьте праска в сервісний центр «Технарі», і ми зробимо все, щоб продовжити термін його бездоганної роботи.

Вас також може зацікавити