Ремонт внутрішнього блоку живлення телевізора в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту телевізорів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт блоку живлення телевізора будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт

Термін ремонту - від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт внутрішнього блоку живлення телевізора в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт внутрішнього блоку живлення телевізора в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт внутрішнього блоку живлення телевізора в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт внутрішнього блоку живлення телевізора в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Незважаючи на бурхливий розвиток ринку електронних приладів останні десятиліття, багато як і раніше не мислять домашньої обстановки без телевізора. Сучасні телевізори зовсім не схожі на громіздкі моделі минулого, які з великою силою можна було зрушити в місця. Об'ємні кінескопи замінили рідкокристалічні і плазмові екрани. Такі телевізори трохи товщі від картини на стіні та можуть розміщуватися в будь-якій частині кімнати. Однак за прогрес теж потрібно платити. Удосконаливши дизайн ТВ-пристроїв, виробники все одно не можуть захистити їх від несправностей. Як і раніше, телевізори ламаються і підлягають ремонту.

Внутрішній блок живлення РК-телевізора і його функції

Однією з поломок, що часто зустрічається є несправность телевізіного блоку живлення. Сьогодні на ринку представлені РК-телевізори, блок живлення в яких бувають:

  • зовнішнім;
  • внутрішнім.

Зовнішній БЖ являє собою окремий пристрій, який з'єднує телевізор і мережу. Винос блоку живлення за межі корпусу TV-приладу дозволяє проводити ще більш легкі і тонкі моделі, які простіше вмістити в будь-які варіанти дизайну інтер'єру. У разі поломки зовнішнього блоку живлення його лагодять окремо від самого телевізора. Також нескладно зробити його заміну на період, поки основний БП буде в ремонті.

Внутрішній блок - більш традиційний варіант розміщення елемента живлення телевізора. Коли він виходить з ладу, виникають наступні проблеми:

  • телевізор неможливо включити;
  • включення відбувається лише після ряду спроб;
  • відразу після включення зображення на екрані менше стандартного, але потім приходить в норму.

У всіх цих випадках пошкоджено блок живлення. Хоча його не можна дістати з телевізора самостійно (доведеться віднести в сервісний центр весь пристрій цілком), відремонтувати внутрішній блок живлення простіше, ніж зовнішній. Часто його поломки некритичні і після невеликого ремонту телевізор знову готовий до активної експлуатації.

Одна з найбільш поширених причин, через яку виходять з ладу блоки живлення РК-телевізорів,   перепади напруги у мережі. Якщо ви купили дуже дорогий РК або плазмовий телевізор, не пошкодуйте витратити ще якусь суму на стабілізатор напруги. Його ціна не зрівняється з набагато більш істотними витратами на ремонт примхливої сучасної техніки в майбутньому.

Мережа сервісних центрів «Технарі»: діагностика і ремонт техніки гарантією якості

В разі будь-якої поломки вашого телевізора ви можете звернутися в один із сервісних центрів компанії «Технарі». Ми працюємо в Києві, у точках, географічно легко доступних місцях, в хвилинах ходьби від станцій метро. Наші майстри володіють всією необхідною кваліфікацією для проведення грамотної діагностики вашої техніки. Якщо після цього ви погоджуєтеся на ремонт, слідкувати за статусом виконання замовлення можна онлайн, через сайт нашої компанії. Професійний ремонт дрібнопобутової техніки і електроніки з гарантією — те, що ви завжди знайдете в мережі сервісних центрів «Технарі».

Вас також може зацікавити