Ремонт плазмових телевізорів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Вартість ремонту
Ми виконуємо ремонт плазмових телевізорів будь-якої складності. Вартість ремонту від 1840 грн і залежить від діагоналі телевізора та складності несправності.
Термін ремонту
Термін ремонту залежить від складності несправності та доступності запчастин.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію на виконані роботи та замінені запчастини. Усунемо повторну несправність абсолютно безплатно* або повернемо вам 100% вартості ремонту.

*у разі тієї ж несправності та з тих же причин
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану (послуга надається тільки при відмові від ремонту) 250
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю до 41 дюйма 1840
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 42 до 49 дюймів 2630
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 50 до 60 дюймів 3680
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей з діагоналлю понад 61 дюйм 5040
Ремонт пультів управління Ремонт пультів класичних 150
Ремонт пультів управління Ремонт пультів типу Magic Motion 350

* ціна вказана без урахування вартості запчастини


Ви стовідсотково не дізнаєтесь, що таке поломка телевізора, тільки якщо у вашому будинку немає телевізора. Тому що будь-яка, навіть найдорожча і найякісніша техніка може зламатися. У цьому на практиці переконалися фахівці з «Технарів» - найбільшої мережі сервісів в Києві. Ремонт плазмових телевізорів їм вдається на славу! Ми повертаємо в десятки українських будинків радість від використання цієї техніки!

Грамотний ремонт плазмових телевізорів в «Технарях»

Ремонт плазмових ТВ є послугою підвищеної складності. При некомпетентному втручанні існує ризик довести «плазму» до стану тотальної непридатності! Ось чому ця робота по плечу лише найдосвідченішим фахівцям, які працюють на професійному обладнанні та використовують в роботі якісні комплектуючі. Це про нас! Ми не робимо ремонт телевізорів на дому, так як не любимо повторних поломок, а вони гарантовано відбудуться, якщо ремонт буде проходити не за правилами.

У ході своєї роботи наші майстри віртуозно роблять ремонт матриці телевізора; повертаючи техніці зникле з-за поломки зображення, ми робимо ремонт мікросхем! Частою послугою, яку люблять клієнти, є перепрошивка програмного забезпечення плазмових телевізорів. Дану послугу вони вважають (причому недарма) частковою альтернативою покупці нового пристрою, від якого ми очікуємо безвідмовної роботи. Такої роботи і домагаються наші фахівці, які за допомогою програматора оновлюють прошивку телевізора до останньої версії і повертають техніці динамічність і справність.

Чому в «Технарях» найкращий ремонт плазмових телевізорів

  • Вигідне розташування. У Києві понад 10 сервісів «Технарі» з ремонту плазмових ТВ.
  • Зручна оплата. Оплатіть ремонт телевізора частинами! Приходьте з карткою Приватбанку і заплатіть тільки за першу частину ремонту. Решту віддасте потім!

Не сумуйте на самоті довгими вечорами! Принесіть плазмовий телевізор на ремонт і поверніть пристрій додому! 

Вас також може зацікавити