Ремонт плазмових телевізорів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту плазмових телевізорів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 1500 грн.
Виконуємо ремонт плазмових телевізорів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту плазмового телевізора складає від 2 до 5 днів у 90% зверненнях. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт плазмових телевізорів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 100
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю до 42 дюймів 1500
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 42до 49 дюймів 2250
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 50 до 60 дюймів 3250
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей з діагоналлю понад 61 дюйм 4800
Ремонт пультів управління Ремонт пультів класичних 150
Ремонт пультів управління Ремонт пультів типу Magic Motion 300

Ви стовідсотково не дізнаєтесь, що таке поломка телевізора, тільки якщо у вашому будинку немає телевізора. Тому що будь-яка, навіть найдорожча і найякісніша техніка може зламатися. У цьому на практиці переконалися фахівці з «Технарів» - найбільшої мережі сервісів в Києві. Ремонт плазмових телевізорів їм вдається на славу! Ми повертаємо в десятки українських будинків радість від використання цієї техніки!

Грамотний ремонт плазмових телевізорів в «Технарях»

Ремонт плазмових ТВ є послугою підвищеної складності. При некомпетентному втручанні існує ризик довести «плазму» до стану тотальної непридатності! Ось чому ця робота по плечу лише найдосвідченішим фахівцям, які працюють на професійному обладнанні та використовують в роботі якісні комплектуючі. Це про нас! Ми не робимо ремонт телевізорів на дому, так як не любимо повторних поломок, а вони гарантовано відбудуться, якщо ремонт буде проходити не за правилами.

У ході своєї роботи наші майстри віртуозно роблять ремонт матриці телевізора; повертаючи техніці зникле з-за поломки зображення, ми робимо ремонт мікросхем! Частою послугою, яку люблять клієнти, є перепрошивка програмного забезпечення плазмових телевізорів. Дану послугу вони вважають (причому недарма) частковою альтернативою покупці нового пристрою, від якого ми очікуємо безвідмовної роботи. Такої роботи і домагаються наші фахівці, які за допомогою програматора оновлюють прошивку телевізора до останньої версії і повертають техніці динамічність і справність.

Чому в «Технарях» найкращий ремонт плазмових телевізорів

  • Вигідне розташування. У Києві понад 10 сервісів «Технарі» з ремонту плазмових ТВ.
  • Зручна оплата. Оплатіть ремонт телевізора частинами! Приходьте з карткою Приватбанку і заплатіть тільки за першу частину ремонту. Решту віддасте потім!

Не сумуйте на самоті довгими вечорами! Принесіть плазмовий телевізор на ремонт і поверніть пристрій додому! 

Вас також може зацікавити