Ремонт проекторів

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту проекторів у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 580 грн.
Виконуємо ремонт проекторів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту проекторів складає від 45 хвилин до 7 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт проекторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт проекторів
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт проекторів
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт проекторів
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт проекторів
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт проекторів
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт проекторів
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт проекторів
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт проектора Апаратна профілактика проектора 950
Ремонт проектора Заміна лампи проектора 890
Ремонт проектора Ремонт блоку живлення 580
Ремонт проектора Заміна матриці (повна розбірка) 1680
Ремонт проектора Юстировка і профілактика оптики (повна розбірка) 2470
Ремонт проектора Заміна кольорофільтрів в LCD проекторах (повна розбірка) 2310
Ремонт проектора Заміна колірного колеса в DPL проекторах (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Ремонт колірного колеса в DPL проекторах (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Заміна світлотунеля (повна розбірка) 2840
Ремонт проектора Заміна об'єктива (повна розбірка) 1260
Ремонт проектора Ремонт плати управління стандарт 1000
Ремонт проектора Ремонт плати управління експерт 1790
Ремонт проектора Прошивка BIOS 580
Ремонт проектора Ремонт/заміна шторок 740
Ремонт проектора Ремонт блоку розпалювання 2360
Ремонт проектора Чистка від залиття рідиною 790
Ремонт проектора Ремонт/заміна системи охолодження 890

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Вартість ремонту проекторів Преміум класу узгоджується в індивідуальному порядку.

Фахівці сервісного центру «Технарі» вже більше 5 років виконують ремонт проекторів для наших бізнес клієнтів. І так як на сьогоднішній день проектори використовують не тільки для корпоративних цілей, а й у домашніх умовах для перегляду фільмів, виведення зображення з ігрових консолей та багато іншого - ми пропонуємо послуги з ремонту проекторів нашим клієнтам мережі сервісних центрів «Технарі» у Києві.

У проекторі потрібно замінити лампу? Він перегрівається? Спотворює кольори? Що б не трапилося з вашим проектором, фахівці сервісного центру «Технарі» допоможуть якнайшвидше повернути його в робочий стан.

Ремонт проектора в сервісному центрі «Технарі»:

  • безкоштовна консультація та діагностика проектора
  • ремонт проектора з гарантією 6 місяців

Виконуємо ремонт проекторів, працюючих на ЖК та DLP технологіях. Відремонтуємо проектори всіх марок та моделей, як професійних, так і непрофесійних, таких виробників: Acer, BenQ, Panasonic, Sony, Toshiba, ViewSonic Canon, LG.

Залиште заявку на безкоштовну консультацію або зателефонуйте нашим менеджерам по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, опишіть їм характер несправності, і вони допоможуть вам зорієнтуватися у вартості та строках ремонту вашого проектора.

Для здійснення ремонту приносьте проектор в найближчий сервісний центр «Технарі» у Києві, усі вони розміщені неподалік від метро.

В першу чергу, після того як проектор потрапить в інженерний відділ сервісного центру «Технарі», буде проведена безкоштовна діагностика. Потім, визначивши точну причину несправності, з вами зв'яжеться сервіс-менеджер та узгодить остаточну вартість і термін ремонту.

Ремонт проектора здійснюватиметься сертифікованими інженерами з використанням професійного устаткування. Після проведення ремонту проектор проходить необхідне налаштування та тести на коректність передачі кольору. Якість проведених робіт ми підтверджуємо гарантією в 6 місяців на проведений ремонт проектора.

Приносьте ваш проектор в сервісний центр «Технарі», і вже невдовзі він знову буде радувати вас яскравою та соковитою картинкою.

Вас також може зацікавити