Ремонт моніторів Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Одна з головних достойностей продукції Samsung полягає в тому, що компанія-виробник передбачливо закладає в її розробку можливість відновлення. Таким чином, ремонт моніторів Samsung значно полегшують доступні для розуміння електронні схемотехнічні рішення і вдале розміщення внутрішніх вузлів. Про те, що компанія піклується про сервісну підтримку продуктів, говорить й висока якість матеріалів, із котрих виготовлені частини корпуса монітору, частини основи та кріпильні елементи. Ремонт мониторів Samsung значно спрощує і відмінна якість виготовлення печатних плат. Тому, якщо у вас трапились такі неприємності, як зламаний монітор, не кваптеся дізнатися ціну нового пристрою – сьогодні оптимальніше здійснити ремонт монітора Samsung в Києві в найбільшій столичній мережі сервісних центрів з ремонту моніторів «Технарі».

Переваги «Технарів» перед іншими сервісними центрами

Наші сервисні центри знаходяться в різних частинах Києва – на лівому березі і правому. Напевно ви зможете дійти пішки до одного з відділень, котрих вже більше 10 штук!

На всі послуги з ремонту моніторів ми поширюємо гарантію на 6 місяців. 

Клієнти сплачують фіксованн ціну за комплексний ремонт та усунення найскладніших несправностей. Зробити це вони можуть і звичним способом - за готівку, і зручним - карткою. У всіх центрах знаходяться банківскі термінали.

Перед кожним ремонтом монітора Samsung ми проводимо безкоштовну діагностику пристрою, а після ремонта монитора проводимо тестування та пропонуємо клієнту детальну консультацію з правильного використання техніки.

Замовте безкоштовну доставку несправного монитора Samsung і заощадте на покупці нового! 

Вас також може зацікавити