Ремонт планшетів Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Samsung у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів Samsung будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту планшета Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Сучасне суспільство давно оцінило, і вже стигло прикипіти душею до планшетів – міні-копіям ноутбуків, котрі, на відміну від останніх, радують користувачів компактністю, зручністю і можливістю користуватися ними всюди. Планшетний комп'ютер Samsung, котрий обирає більшість покупців, надає можливість працювати, розважатись та спілкуватись коли завгодно. Але тільки до першої поломки. Ремонт планшетів Samsung в такому випадку повертає все на свої місця і дарує власнику планшета ще багато годин радості.

Ремонт планшетів Samsung недорого і з гарантією

В Києві існує найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Samsung, де здійснюються справжні дива. Вона називається «Технарі». Туди ви можете впевнено принести свій планшет, котрому необхідна допомога. Майстри, котрі займаються своєю справою далеко не один рік, докладуть до ремонту планшетів Samsung максимально уваги, терпіння й кропотливості.

В «Технарях» – найкращий ремонт планшетів Samsung в Києві

Про те, чому варто довірити ремонт планшетів Samsung саме нам, говорять такі фактори:

  • в «Технарях» нараховується більше 10 сервисів з ремонту планшетів Samsung (galaxy, galaxy tab, Samsung note). Найбільша в Києві мережа дуже дорожить своєю репутацією і кожною наданою послугою підтверджує своє звання найкращого сервісного центру, в котрому здюйснюється негарантійний ремонт планшетів Samsung.
  • ми даємо гарантію на ремонт планшетів Samsung на 6 месяців. Якщо за цей час станеться поломка, ми виправимо її абсолютно безкоштовно. Єдина умова – це ваше додержання рекомендацій з експлуатації.
  • у нас можна розрахуватися будь-яким зручним способом. Платіть готівкою, картою або банківским переводом! Скористайтеся послугою «Оплата частинами» і платіть в розстрочку напротязі декількох місяців!
  • в «Технарях»  найкращий сервіс! Кожний ремонт планшетів Samsung починається з повної безкоштовної діагностики, продовжується якісним полагодженням пристрою на професійному обладнанні, і закінчується консультацією по експлуатації. Кожний ремонт вашого планшета Samsung буде супроводжувати ваш персональний консультант, до котрого можна звернутися з будь-яких питань.

Перевірте ці слова на практиці, адже краще 1 раз відремонтувати, ніж півроку згадувати часи, коли планшет був справний!

Вас також може зацікавити