Ремонт відеокамер Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту відеокамер Samsung у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 500 грн.
Виконуємо ремонт відеокамер Samsung будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження відеокамер Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокамер Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Широкий асортимент різноманітних моделей відеокамер дозволяє підібрати апаратуру для будь-яких потреб. Враховуючи цільове призначення, технічні характеристики і функціональність, покупці також звертають увагу на надійність пристроїв. Продукція під брендом Samsung завоювала популярність за рахунок своєї доступної ціни і високої продуктивності.  

Де відремонтувати відеокамеру Samsung

Якщо ви зіткнулися з поломками, які часто виникають через неакуратне поводження з пристроєм, в результаті падінь, ударів, попадання вологи або пилу в корпус, програмних збоїв і несправностей оптики, строковий і якісний ремонт відеокамери Samsung в Києві здійснює сервісний центр «Технарі».

Багато років наші фахівці, усувають такі несправності:

 • нечітке зображення на дисплеї камери або його відсутність;
 • плями, смуги, кубики та інші артефакти на екрані пристрою;
 • подряпини та пошкодження об'єктива;
 • проблеми з фокусуванням, модулем спалаху;
 • несправності кнопки управління меню або кнопки спуску;
 • потрапляння пилу, бруду і вологи в корпус камери Samsung, і як наслідок корозія плати, замикання мікросхем;
 • поломки жорсткого диска камери;
 • вихід з ладу зарядного пристрою, роз'ємів живлення;
 • поломки держателя картки пам'яті;
 • знос і вихід з ладу деталей або вузлів відеокамери;
 • пошкодження корпусу внаслідок механічного впливу;
 • проблеми програмного характеру і будь-які інші поломки.

Наші пункти прийому техніки розташовані поруч з метро, для зручності клієнтів вони працюють 6 днів на тиждень.

Не рекомендуємо ремонт відеокамери Самсунг своїми руками

Оскільки розбирання та збирання, усунення несправностей, досить серйозний кропіткий процес, не намагайтеся проводити ремонт відеокамери Samsung самостійно, своїми руками. Це може бути причиною ще більш істотних поломок. В спеціалізованому сервісному центрі «Технарі» у Києві є необхідна апаратура для діагностики і ремонту, яка дозволяє в максимально короткий термін виявити і усунути неполадки будь-якої складності. 

Переваги обслуговування в СЦ "Технарі"

Як тільки пристрій потрапляє в сервісний центр «Технарі», воно проходить доскональну безкоштовну діагностику, про результати якої замовника інформує персональний менеджер. Після узгодження всіх нюансів, наші майстри беруться за відновлення техніки. В ході ремонту використовуються тільки оригінальні запчастини і комплектуючі, на які діє гарантія від виробника. По закінченню роботи вся техніка тестується. На послуги нашого центру поширюється гарантія 6 місяців. Якщо відбудуться будь-які поломки протягом півроку після ремонту не з вини користувача, ми повторно безкоштовно відремонтуємо пристрій!

У мережі сервісних центрів «Технарі» ціни на ремонт відповідають його високій якості. Але ми передбачили можливість скористатися розстрочкою! Наші грамотні фахівці також безкоштовно консультують власників камер щодо правил їх експлуатації і догляду. Вибирайте «Технарі» для ремонту та обслуговування відеокамер Samsung, і ви на власному досвіді переконаєтеся в наших перевагах. Довіряйте професіоналам!

Вас також може зацікавити