Ремонт принтерів Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт принтерів Canon будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на оплату ремонту
Термін ремонту від 5 днів
Час ремонту принтера Canon складає від 5 до 14 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів Canon, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт принтерів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт принтерів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт принтерів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт принтерів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Місія південнокорейської компанії Samsung, назва якої перекладається як «три зірки», полягає у використанні людських і технологічних ресурсів концерну для створення продукції найвищої якості, яка здійснить внесок у глобальний стан суспільства. Одним з найбільш яскравих підтверджень виступає виробництво якісних принтерів Samsung, які роблять життя сучасних користувачів набагато приємнішим і зручнішим. Ця техніка практично не ламається, а якщо і ламається, то 95% ремонту принтерів Samsung відбувається із-за неуважності або халатності тих, для кого вони були винайдені і зроблені – їх власників. Якщо техніку торкнулося одне із явищ, яке закінчилося поломкою принтера Samsung, ремонт доцільно довірити найбільшою в Києві мережі сервісних центрів по ремонту принтерів.

«Технарі» ремонтують такі моделі принтерів Samsung:

Ми виробляємо ремонт принтерів самсунг 4200, самсунг мл 1210, самсунг мл-2015 (samsung ml 2015), а також samsung scx 4200. Цей перелік моделей далеко не повний. Під наш ремонт також потрапляють і пристрої з інших лінійок виробника. Ми робимо ремонт абсолютно всіх принтерів Samsung!

Чому ремонт принтерів Samsung в Києві вигідний в «Технарях»

Наші сервісні центри, які працюють вже більше 7 років, здобули схвалення клієнтів та повагу конкурентів. Двері будь-якого з понад 10 наших центрів по ремонту принтерів Samsung відкриті для вас у різних куточках Києва! У кожному відділенні центру по ремонту принтерів Samsung стоїть банківський термінал для оплати карткою. Ми працюємо 6 днів на тиждень і не перериваємось на обід.

У нашій компанії працюють тільки професіонали – багато з них мають сертифікати, що підтверджують компетенції. Вони працюють на спеціальному обладнанні і тільки з високоякісними деталями з гарантією від виробника не менше 1 року.

Суворе дотримання регламенту ремонту і відповідальність кожного інженера дозволяють нам бути впевненим у високій якості надаваних послуг. На кожен ремонт принтера Samsung поширюється гарантія 6 місяців. Як показує практика, відремонтована нами техніка може прослужити значно довше!

Якщо ви вже стикалися з високою якістю ремонту в «Технарях», нагадуємо вам про доцільність ремонту принтерів Samsung в наших центрах. Якщо ми ще не співпрацювали, приносьте на ремонт принтер Samsung, і отримайте одну відповідь на всі запитання, пов'язані з несправною технікою.

Вас також може зацікавити