Ремонт об'єктивів Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту об'єктивів Samsung в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт об'єктивів Samsung будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту об'єктивів Samsung складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт об'єктивів Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Головним елементом фототехніки є об'єктив. Він являє собою лінзи, укладені в оправу. Від оптики великою мірою залежить якість знімків. Тому аматори і професіонали приділяють велику увагу вибору об'єктива. Найчастіше його ціна становить понад 60% вартості фотоапарата. Технічні характеристики, якість збірки, функціональність і надійність об'єктивів Samsung роблять їх популярними і затребуваними. Але поломок вдається уникнути не завжди. 

Найпоширеніші поломки об'єктивів Samsung

Наші інженери постійно мають справу з несправностями фотоапаратів, 40% яких займають поломки об'єктивів. Найбільш часті проблеми:

  • Пошкодження внутрішніх деталей об'єктива Samsung, зміщення його елементів. Такі проблеми виникають після ударів, падіння техніки.
  • Несправність шестерні редуктора, направляючих об'єктива Samsung. Дані поломки супроводжують тих користувачів, які не зберігають свою фототехніку в спеціальних чохлах. В результаті випадкового включення камери об'єктив висувається і пошкоджується про перешкоду. Крім того, у незахищений фотоапарат потрапляє пил, пісок, що негативно позначається на його роботі.
  • Корозія електронних плат об'єктива Samsung і механічних деталей. Причиною таких ушкоджень є намокання фотоапарата.
  • Природний знос вузлів і механізмів, деталей оптики Samsung, які мають обмежений ресурс роботи.

З цими та іншими проблемами в процесі якісного ремонту об'єктивів Samsung в Києві впораються наші досвідчені фахівці.

Ремонт практично будь-яких несправностей об'єктивів Samsung

Часто в результаті механічного впливу, неакуратного поводження виникають проблеми, допомогти вирішити які зможуть кращого майстра сервісного центру по ремонту об'єктивів Samsung в Києві - «Технарі».

  • Заміна пошкоджених модулів фототехніки Samsung. Майстри нашого сервісу усунуть неполадки фокусування, стабілізації, діафрагми.
  • Чищення контактних з'єднань об'єктива Samsung, його вузлів і шлейфів від пилу.
  • Ремонт плати управління, відновлення пошкоджених ділянок плат і шлейфів об'єктива Samsung після намокання фототехніки.
  • Ми також здійснюємо заміну SMD-елементів.
  • Користуйтеся допомогою майстрів сервісного центру по ремонту об'єктивів Samsung в Києві, і ви обов'язково оціните наші переваги!

Переваги ремонту техніки Samsung у "Технарях"

Більше 10 пунктів прийому найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі» працюють у всіх районах Києва, недалеко від метро. Ми чекаємо вас 6 днів в тиждень!

Діагностика

Наші цехи обладнані за останнім словом техніки, сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням, інструментарієм, що дозволяє надавати послуги в максимально стислі терміни. Індивідуальний підхід: персональний менеджер супроводжує кожне замовлення від моменту здачі техніки на безкоштовну діагностику, до закінчення ремонту. Він узгоджує з клієнтом терміни і вартість робіт, буде інформувати про всі нюанси процесу.

Гарантія

Гарантія 6 місяців на послуги «Технарів» свідчить про нашому професійному підході. Якщо протягом цього періоду об'єктив Samsung вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно полагодимо його безкоштовно.

Оплата

Крім традиційних форм оплати таких як готівкова, безготівкова, пластикова карта, в нашій мережі ви можете скористатися розстрочкою! Ми не обіцяємо полагодити об'єктив Samsung дешево, якість ремонту не відповідає його ціні. Але ми завжди пропонуємо кращі умови!

Вас також може зацікавити