Ремонт телевізорів Samsung в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту  телевізорів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт телевізора Samsung будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телевізора Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телевізорів Samsung в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Перший чорно-білий телевізор Samsung виготовили у 1969 році після об'єднання південнокорейської компанії Samsung з японським виробником електроніки Sanyo. Дивно, що в самій Кореї такі пристрої могли собі дозволити лише 2 % жителів. На даний же момент корпорація Samsung займає лідируючу позицію серед телевізійних компаній на світовому ринку. За статистикою, найбільший відсоток телеглядачів схиляється до вибору телевізорів саме цього бренду, навіть незважаючи на те що в магазинах електроніки продаються більш дешеві пристрої з аналогічними характеристиками. 

Уподобання користувачів виправдані тим, що техніка Samsung відрізняється високою якістю і надійністю. Тим не менш, фахівці найбільшої в Києві мережі по ремонту телевізорів регулярно стикаються з поломками, головною причиною яких є людський фактор: неуважність, неакуратність і нехтування правилами користування техніки.

Негарантійний ремонт в «Технарях». Ми візьмемо на себе ремонт вашого телевізора Samsung

За кілька років роботи «Технарі» центри по ремонту телевізорів Samsung в Києві скрасили десятки тисяч одиноких годин власників телевізорів, ремонт яких ліг на їх досвідчені плечі. Справними з центру вийшли телевізори Samsung, в які потрапила вода або які пережили механічні пошкодження, а також перепади в напрузі. Гідна репутація наших центрів підтверджується з кожним зробленим ремонтом телевізорів Samsung.

П'ять найголовніших переваг «Технарів» - сервісних центрів по ремонту телевізорів Samsung

  • широке покриття мережі. У «Технарі» входить більше 10 центрів по ремонту телевізорів. Вони розташовуються у всіх районах Києва, жителі яких можуть дістатися до місця призначення навіть пішки!
  • високий професіоналізм. Досвід майстрів по ремонту телевізорів Samsung перевищує 4 роки. За цей час вони стали компетентними професіоналами!
  • великий термін гарантії. Ми віддаємо звіт своїм діям, тому на ремонт будь-якого телевізора Samsung діє 6 місяців гарантії.
  • зручний спосіб оплати. Сплачуйте за послуги, як вам комфортно - готівкою або карткою. Банківські термінали стоять у будь-якому СЦ, який робить ремонт телевізорів Samsung.

Приносьте свою техніку до нас, перевірте все сказане власноруч!

Вас також може зацікавити