Ремонт материнської плати в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт материнської плати будь-якої складності, пропонуючи розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження материнської плати становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт материнської плати, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт материнської плати в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт материнської плати в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт материнської плати в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт материнської плати в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт материнської плати в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт материнської плати в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт материнської плати в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт материнської плати «Базовий» Ремонт роз'ємів (пропай доріжок) 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 500
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 600

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Материнська плата комп'ютера є основною платформою, на якій розташовуються всі мікросхеми та пристрої. Чи варто дивуватися, що при поломці материнської плати комп'ютер виходить з ладу, поставивши свого господаря перед вибором: купувати новий девайс або зробити ремонт материнської плати. Якщо у вас є зайві кілька тисяч, купіть, на здоров'я, новий комп'ютер, але якщо ви хочете заощадити або віддаєте перевагу роботі зі звичним пристроєм, просто зверніться в «Технарі». Зіткнувшись з нескладною поломкою материнської плати, ми її ремонтуємо, а в крайніх випадках робимо заміну материнської плати комп'ютера або ноутбука. Ремонт материнської плати – складний вид ремонту, але не для наших фахівців, яким часто доводиться виправляти наступні поломки:

 • роздуті конденсатори;
 • вийшов з ладу BIOS;
 • північний чи південний мости;
 • поломка USB портів.

Все буде добре! З кожною з таких несправностей наші інженери справлялися сотні разів за роки своєї роботи! Після нашого ремонту ви знову отримаєте ідеально функціонуючий комп'ютер! Побережіть нерви – всі питання ми беремо на себе!

Відмінний ремонт материнської плати комп'ютера в «Технарях»

Ця послуга, яка обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нового пристрою, дуже затребувана в «Технарях». За кілька років роботи нам вдалося налагодити безперебійно працюючий ланцюжок, який включає в себе:

 • глибоку безкоштовну діагностику, після якої стане відома точна ціна ремонту материнської плати комп'ютера;
 • замовлення необхідних комплектуючих у авторитетних виробників;
 • якісний ремонт материнської плати;
 • післяремонтне тестування, свідком якого є господар техніки!

Весь процес, як правило, займає до 5 днів, але бувають і винятки. Більшість необхідних деталей знаходиться у нас на складі, тому в ряді випадків можливий терміновий ремонт материнської плати. Іноді трапляються ситуації, коли на материнську плату доводиться робити замовлення у її виробника. Так, доведеться трохи почекати, але після такого ремонту пристрій гарантовано не вийде з ладу кілька років. Вибирайте!

Переваги нашого сервісу по ремонту материнських плат:

 • інженери-електрики з досвідом роботи від 4 років.
 • різні способи оплати, включаючи розстрочку на ремонт комп'ютерів.
 • гарантія на ремонт 6 місяців, а на брендові деталі – від 1 року.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

 1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
 2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
 3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити