Ремонт жорсткого диску в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт жорсткого диску в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт жорсткого диску в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт зовнішнього накопичувача Ремонт роз'єму синхронізації 370
Ремонт зовнішнього накопичувача Ремонт контролеру 420

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Поломка жорсткого диску – це кінець повноцінній роботі з договорами, бухгалтерськими документами, базами даних. Це втрата всієї інформації, яка накопичувалася протягом декількох років! Без якісного ремонту жорсткого диску ви не зможете зберегти жоден фільм, фото або кліп. Так, в світі немає нічого ідеального, і поломка жорсткого диску тому підтвердження.

«Технарі» роблять ремонт жорсткого диску і не втомлюються будувати комфортний світ!

Як відбувається ремонт жорсткого диску

Якщо ви зіткнулися з повільним завантаженням операційної системи або не змогли завантажити інформацію, а також якщо ваш комп'ютер не бачить і не розпізнає зйомний жорсткий диск, ми рекомендуємо зробити наступне. Перевірте працездатність портів комп'ютера, встановивши жорсткий диск в інший порт (наприклад, з передньої на задню панель або взагалі до іншого комп'ютера). Не допомогло? Несіть жорсткий диск в сервісний центр «Технарі». Ми здійснимо безкоштовну діагностику і розповімо, що робити далі.

Заміна внутрішнього жорсткого диску в «Технарях»

Ніщо не вічно, ми вже говорили. На жаль, в деяких ситуаціях будь-який сервіс безсилий. І якщо ваш жорсткий диск стикнувся з природним зносом, (диск обертається на величезній швидкості), то єдиний вихід із ситуації – це заміна жорсткого диску. У Києві, як і у всій країні, «Технарі» у цій справі – кращі. Своїм клієнтам ми пропонуємо два варіанти послуг:

- заміна жорсткого диску від  виробника з гарантією від 6 місяців;

- встановлення придбаного вами жорсткого диску.

Який з варіантів вибрати – особиста справа кожного, але 68% клієнтів обирають перший варіант. Незважаючи на те, що він трохи дорожче (в межах 5-10%), протестований нами пристрій буде гарантовано працювати довгий час.

Ремонт зовнішнього жорсткого диску в «Технарях»

Ламаються і зовнішні жорсткі диски. Ремонт цього комплектуючого ось вже довгі роки здійснюють майстри найбільшої в Києві мережі сервісів. Швидше давайте сюди жорсткий  диск і отримайте ось що:

  • безкоштовну діагностику;
  • повне відновлення даних з диску;
  • ремонт жорсткого диску;
  • післяремонтне тестування;
  • справно працюючий пристрій;
  • гарантію на диск 12 місяців.

Програмний ремонт жорсткого диску

Ця послуга полягає в заміні файлової системи диску, самостійно виробляти яку ми точно не рекомендуємо, адже при цьому можуть видалитися всі файли і папки! Послуга актуальна для клієнтів, які раніше працювали, наприклад, на Windows, але зараз вирішили перейти на іншу ОС (Mac, Linux). Ми візьмемо на себе всю відповідальність за збереження ваших даних і виконаємо програмний ремонт жорсткого диску в найкоротші терміни!

Чому ефективно працювати з «Технарями»

Ось ті 3 причини, чому клієнти роблять у нас ремонт жорсткого диску:

  1. Більше 15 центрів по місту.
  2. Гарантія на ремонт – 6 місяців.
  3. Можливість оплатити ремонт частинами.

Приходьте до нас і захистіть свою інформацію!

Вас також може зацікавити