Ремонт жорсткого диску в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт жорсткого диску в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт жорсткого диску в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт жорсткого диску в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт роз'єму синхронізації 350
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт контролеру 400


Поломка жорсткого диску – це кінець повноцінній роботі з договорами, бухгалтерськими документами, базами даних. Це втрата всієї інформації, яка накопичувалася протягом декількох років! Без якісного ремонту жорсткого диску ви не зможете зберегти жоден фільм, фото або кліп. Так, в світі немає нічого ідеального, і поломка жорсткого диску тому підтвердження.

«Технарі» роблять ремонт жорсткого диску і не втомлюються будувати комфортний світ!

Як відбувається ремонт жорсткого диску

Якщо ви зіткнулися з повільним завантаженням операційної системи або не змогли завантажити інформацію, а також якщо ваш комп'ютер не бачить і не розпізнає зйомний жорсткий диск, ми рекомендуємо зробити наступне. Перевірте працездатність портів комп'ютера, встановивши жорсткий диск в інший порт (наприклад, з передньої на задню панель або взагалі до іншого комп'ютера). Не допомогло? Несіть жорсткий диск в сервісний центр «Технарі». Ми здійснимо безкоштовну діагностику і розповімо, що робити далі.

Заміна внутрішнього жорсткого диску в «Технарях»

Ніщо не вічно, ми вже говорили. На жаль, в деяких ситуаціях будь-який сервіс безсилий. І якщо ваш жорсткий диск стикнувся з природним зносом, (диск обертається на величезній швидкості), то єдиний вихід із ситуації – це заміна жорсткого диску. У Києві, як і у всій країні, «Технарі» у цій справі – кращі. Своїм клієнтам ми пропонуємо два варіанти послуг:

- заміна жорсткого диску від  виробника з гарантією від 6 місяців;

- встановлення придбаного вами жорсткого диску.

Який з варіантів вибрати – особиста справа кожного, але 68% клієнтів обирають перший варіант. Незважаючи на те, що він трохи дорожче (в межах 5-10%), протестований нами пристрій буде гарантовано працювати довгий час.

Ремонт зовнішнього жорсткого диску в «Технарях»

Ламаються і зовнішні жорсткі диски. Ремонт цього комплектуючого ось вже довгі роки здійснюють майстри найбільшої в Києві мережі сервісів. Швидше давайте сюди жорсткий  диск і отримайте ось що:

  • безкоштовну діагностику;
  • повне відновлення даних з диску;
  • ремонт жорсткого диску;
  • післяремонтне тестування;
  • справно працюючий пристрій;
  • гарантію на диск 12 місяців.

Програмний ремонт жорсткого диску

Ця послуга полягає в заміні файлової системи диску, самостійно виробляти яку ми точно не рекомендуємо, адже при цьому можуть видалитися всі файли і папки! Послуга актуальна для клієнтів, які раніше працювали, наприклад, на Windows, але зараз вирішили перейти на іншу ОС (Mac, Linux). Ми візьмемо на себе всю відповідальність за збереження ваших даних і виконаємо програмний ремонт жорсткого диску в найкоротші терміни!

Чому ефективно працювати з «Технарями»

Ось ті 3 причини, чому клієнти роблять у нас ремонт жорсткого диску:

  1. Більше 10 центрів по місту.
  2. Гарантія на ремонт – 6 місяців.
  3. Можливість оплатити ремонт частинами.

Приходьте до нас і захистіть свою інформацію!

Вас також може зацікавити