Ремонт комп'ютерів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт комп'ютерів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комп'ютера складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комп'ютерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Рекомендую. Ремонт системного блоку. Попередньо ремонт мав зайняти 2 місяці. Відремонтувати за 3 тижні. Дуже задоволена!! Дякую майстрам
Ремонт комп'ютерів в Києві
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комп'ютерів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комп'ютерів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комп'ютерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комп'ютерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комп'ютерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комп'ютерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комп'ютерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Налаштування BIOS Усунення недоліків налаштування базової системи вводу / виводу (BIOS). 100
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Оновлення BIOS 250
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Прошивка BIOS на програматорі 450
Модернізація системного блоку «Експерт» Встановлення або заміна материнської плати, корпусу, роз'ємів 450
Профілактика апаратної частини (Базова) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 450
Профілактика апаратної частини (Стандарт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, змащування системи охолодження відеокарти (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 550
Профілактика апаратної частини (Експерт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, мастило активної системи охолодження відеокарти. Очищення від пилу системи охолодження блоку живлення, змащення активної системи охолодження блоку живлення, а так само додаткових систем охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 650
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 300Ремонт блоку живлення Профілактика блоку живлення (чистка від пилу, змащування системи охолодження, відновлення пропайка силових елементів схеми, діагностика стану конденсаторів з можливою заміною до 2-х елементів) 400
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю до 600W.
Профілактика безкоштовна.
450
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю від 601W до 850W
Профілактика безкоштовна.
550
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю понад 850W
Профілактика безкоштовна.
1150
Ремонт блоку живлення Ремонт спеціалізованого блоку живлення договірна
Ремонт материнської плати «Базовий» Ремонт роз'ємів (пропай доріжок) 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 500
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 600
Збірка системного блоку Збірка системного блоку 350
Збірка системного блоку Термоусадка з перекаткою контактних куль (Реболлінг) 750

*Вартість вказана без урахування запчастин
Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі.

 

Сьогодні важко, практично неможливо уявити своє життя без комп'ютера. Ось ви змогли б? Поломка ПК призводить своїх власників в замішання – як працювати, як відпочивати, як жити? Що робити, якщо придбати нову техніку з кожним днем стає все складніше? Виконати ремонт комп'ютера – ось що рекомендує найбільша в Києві мережа сервісних центрів «Технарі» . Відновлення працездатності системного блоку, моноблоку в Києві не вдарить по кишені, але дозволить реалізувати мрію про справно працюючий гаджет.

Три стадії ремонту комп'ютера в «Технарях»

Процес ремонту ПК Acer, Asus, Lenovo, Dell, Apple, Compaq, Gigabyte, а також Packard Bell Impression та інших виробників складається з трьох простих стадій.

 1. Привезіть ваш системний блок в один з наших СЦ
 2. Візьміть слухавку – це дзвонить ваш персональний менеджер, який буде повідомляти про результати роботи. Він розповість про первинну діагностику і запропонує варіанти ремонту комп'ютера. Ви погодите термін і ціну ремонту комп'ютера в Києві.
 3. По завершенню робіт вам знову надійде смс-повідомлення або дзвінок від менеджера, який запросить вас в один із сервісних центрів.

Користуйтеся на здоров'я своєю технікою ще довгі роки!

Ремонт комп'ютерів в «Технарях» робиться якісно і надійно.

«Технарі» починають будь-ремонт ПК в Києві з безкоштовної діагностики і закінчують детальною консультацією!

Три причини того, що «Технарі» - красені:

 1. гарантія 6 місяців! Якщо до цього часу ваша техніка знову зламається – ми повернемо вам 100% витрачених на нього коштів, але він не зламається!
 2. вкрай зручно! Наші сервісні центри (їх більше 10) знаходяться у всіх куточках столиці!
 3. компетентно і досить швидко! Фахівці з компетенцією, яка закріплена у їх персональному сертифікаті, впораються з ремонтом в термін до 5 днів!

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

 • Скільки часу триває ремонт комп'ютерів? В 90% випадків не перевищує 3-5 днів. У деяких випадках ми вкладаємося в 1 день, і лише кожен 20-й ПК ремонтується більше 5 днів.
 • Як відбувається процес відновлення ПК? Клієнти привозять несправну техніку в один із наших сервісних центрів. Ми проводимо попередню діагностику поломок і оголошуємо приблизну вартість ремонту. Якщо клієнт погоджується - ми робимо відновлення ПК, проводимо підсумкове тестування справної техніки, після чого персональний менеджер, який відстежує кожне замовлення клієнта, повідомляє йому про завершення ремонту комп'ютера. Клієнт приїжджає в СЦ і забирає справну техніку, а також пакет документів, що включає в себе квитанцію про оплату, акт прийому-передачі робіт, у якому вказується перелік виконаних послуг, і накладну на повернення.
 • Існує гарантія на ваші послуги? На всі послуги ми поширюємо гарантію 6 місяців, умови якої прописані в акті прийому-передачі робіт. До того ж, ми видаємо клієнту чек на використану при відновленні ПК деталь, на яку поширюється гарантія від виробника від 1 року.
 • Після ваших послуг техніка точно не поламається?Якщо це відбудеться в найближчі 6 місяців, ми полагодимо його абсолютно безкоштовно! Обов'язковою умовою для цього має бути ваше чітке дотримання правил експлуатації техніки.
 • У вас платна діагностика? А якщо я не захочу ремонтувати у вас ПК?Діагностика в «Технарях» безкоштовна, якщо ви робите ремонт ПК у нас. Вона безкоштовна, якщо ремонт недоцільний. Ви не заплатите за діагностику, якщо спочатку оголошена ціна зросте в ході більш глибокого огляду. Ви заплатите за діагностику 300 гривень, якщо відмовитеся робити у нас ремонт по оголошеної вартості або ціною нижче тієї, яка була оголошена спочатку. У такому випадку вам видадуть акт технічного стану, в якому прописані результати діагностики.
 • Скільки буде коштувати ремонт комп'ютера? Все залежить від його поломки. Якщо при ремонті комп'ютера були задіяні оригінальні деталі від виробника, ціна буде вище. Якщо наші техніки усунули несправність старих деталей – відповідно, нижче.
Вас також може зацікавити