Заміна процесора комп'ютера в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 100 грн.
Виконуємо ремонт комп'ютерів будь-якої складності, пропонуючи розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комп'ютера становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комп'ютерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна процесора комп'ютера в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна процесора комп'ютера в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна процесора комп'ютера в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна процесора комп'ютера в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Модернізація системного блоку «Стандарт» Встановлення або заміна: жорсткого диска, відеоадаптера, ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, звукової карти, процесора, вентиляторів, оптичних приводів, блоку живлення 200
Модернізація системного блоку «Експерт» Встановлення або заміна материнської плати, корпусу 250
Налаштування BIOS Усунення недоліків налаштування базової системи вводу / виводу (BIOS). 100

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Процесор — це один з найменших і найбільш складних пристроїв у системному блоці комп'ютера, що виконує всю основну роботу. Без нього ПК просто не зможе запуститися, тому серйозна поломка цієї центральній частині фактично означає гибель всього механізму.

На щастя, незамінюваних деталей немає, і замінити процесор або відремонтувати його можна сервісному центрі «Технарі», де ваш комп'ютер не тільки повернуть до життя, але і дадуть гарантію терміном на півроку.

Чому ламається процесор

По суті, ЦП при правильній експлуатації і умовах може справно працювати у протягом 10 і більше років, однак це велика рідкість. Користувачі самі зменшують термін його експлуатації, постійно перегріваючи, не очищаючи від пилу, не змінюючи термопасту, займаючись самостійним ремонтом і розганяючи його за допомогою різних програм.

Процесор може вийти з ладу не тільки за вини користувача. Причиною може стати несправність блоку живлення, слабка система охолодження або повна зупинка кулера.

Ознаки несправності ЦП

Запідозрити поломку ЦП можна при наступних «симптомах»:

 • комп'ютер став повільно працювати;
 • повільно завантажує «важкі» програми і ігри;
 • самостійно відключається без причини;
 •  запускається операційна система або зависає у час запуску ігор.

Ще одна, найвірніша ознака, що вказує на те, що причина несправності саме в ЦПУ — це сигнали BIOS.

Професійна допомога «Технарів»

Мережа сервісних центрів «Технарі» займається ремонтом електроніки і дрібної побутової техніки і усуває найскладніші типи поломок. Ми визначимо, в чому саме причина несправності, відремонтуємо ЦП і при необхідності замінемо його.

Переваги співпраці з нами:

 • безкоштовна діагностика роботи ПК;
 • одні з найнижчих цін за ремонт;
 • оригінальні і якісні комплектуючі для заміни;
 • спеціальне обладнання, якого немає в дрібних майстерень;
 • рекомендації щодо правильної експлуатації;
 • оплата послуг розстрочку без всяких комісій;
 • гарантія на півроку.

В 90% випадків процедура діагностики і ремонту займає у від 45 хвилин до 5 днів. Все залежить від того, наскільки складною виявиться поломка і скільки комплектуючих пошкоджено.

Ми наполегливо рекомендуємо не займатися усуненням поломки самостійно, так як це може ускладнити нашим майстрам роботу. Також бажано приносити до нас системний блок цілком, так як причина несправності може ховатися і в материнській платі, блоку живлення, жорсткому диску та інших комплектуючих.

Перевірка статусу замовлення онлайн

Перевірити, який стадії перебуває ремонт вашого комп'ютера, ви зможете прямо на сайті, в будь-який зручний момент. Для цього потрібно ввести свій номер телефону у відповідне поле і отримати всю інформацію щодо вашого замовлення.

Про те, що ПК вже можна забирати, ми повідомимо смс.

Вас також може зацікавити