Ремонт блоку живлення в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 60 днів
Надаємо гарантію 60 днів на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт блоку живлення в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт блоку живлення в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Профілактика блоку живлення (чистка від пилу, змащування системи охолодження, відновлення пропайка силових елементів схеми, діагностика стану конденсаторів з можливою заміною до 2-х елементів) 420
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю до 600W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
470
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю від 601W до 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
580
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю понад 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
890
Ремонт блоку живлення Ремонт спеціалізованого блоку живлення договірна
Ремонт Powerbank Ремонт материнської плати 630


Фахівці-Технарі солідарні з виробниками техніки, які попереджають: тривалість і якість роботи з комп'ютером на 70% залежать від господаря. Ми регулярно приймаємо комп'ютери, які вимагають ремонт блоку живлення. Хочемо повідомити: чим раніше клієнти звертаються в наш сервісний центр, тим більш недорогий і швидкий ремонт отримує їх техніка! Ті ж клієнти, які проводять чищення комп'ютера від пилу, встановлюють захист від перепадів напруги і акуратно ставляться до техніки, користуються нею довгі роки! Беріть з них приклад, але якщо ми запізнилися з порадою…

Не затягуйте з ремонтом блока живлення! Комп'ютер включається не з першого разу? При роботі чути свистячий звук, а то і зовсім запах горілої проводки? Нехай вас насторожить той факт, що системний блок включається лише на кілька секунд, після чого вимикається або не стартує материнська плата. Майже напевно зламався блок живлення!

Безглуздо і навіть дуже небезпечно діяти «навмання», якщо ви стали свідком таких симптомів поломки. Ми наполегливо не рекомендуємо робити ремонт блоку живлення комп'ютера своїми руками, тому що тільки фахівці знають: навіть після відключення живлення силові конденсатори тривалий час тримають заряд, дотик до плати або радіаторів загрожує, як мінімум, опіками, а недбала робота з запобіжниками може обернутися «феєрверком» і поломкою ще живих елементів. Прислухайтеся до порад професіоналів: некомпетентний ремонт посилює 70% поломок комп'ютера! Принесіть його в «Технарі» і звільніть свої думки від проблем!

Кращий ремонт блоку живлення комп'ютера в Києві

Ми цінуємо кожного клієнта з його дорогою технікою, а тому не втомлюємося балансувати на тонкій межі якісного ремонту і його оптимальної вартості. Наприклад, ми ніколи не опустимося до використання б/в деталей, і робимо закупівлі в брендового виробника. З іншого боку, ми воліємо робити ремонт, а не заміну блоку живлення, адже перший варіант обійдеться клієнтові дешевше.

Особливості ремонту блоку живлення в «Технарях»

  • Безкоштовна діагностика.
  • Кращий ремонт БЖ в Києві.
  • Післяремонне тестування.
  • Шість місяців гарантії на ремонт.
  • Можливість зробити ремонт у розстрочку без відсотків. Приходьте з карткою Приватбанка і платіть за ремонт частинами без переплат!

Приносьте техніку в будь-який сервісний центр "Технарі" у Києві. Ми зробимо якісний ремонт блоку живлення комп'ютера!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми рекомендуємо здавати на діагностику та в ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити