Ремонт Xbox в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Xbox у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт Xbox будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту Xbox складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Xbox, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт Xbox в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт Xbox в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт Xbox в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт Xbox в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт Xbox в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт Xbox в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт Xbox в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт Xbox Відновлення або заміна HDMI роз'єму 680
Ремонт Xbox Заміна жорсткого диску 320
Ремонт Xbox Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  580
Ремонт Xbox Апаратна профілактика зі скальпуванням процесора  530
Ремонт Xbox Очищення консолі від пролитої рідини  530
Ремонт Xbox Ремонт або заміна системи охолодження 470
Ремонт Xbox Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (видеочіп) 1000
Ремонт Xbox Ремонт системи живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт внутрішнього блоку живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт зовнішнього блоку живлення 260
Ремонт Xbox Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів 370
Ремонт Xbox Відновлення програмної частини 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Спеціалісти сервісного центру «Технарі» виконують ремонт ігрових приставок Xbox 360 та Xbox 360 Slim.

Найчастіше приставка виходить з ладу в результаті перегріву, що вирішується чищенням системи охолодження та відновленням пошкоджених деталей. Крім перегріву, зустрічаються також несправності, пов'язані з читанням дисків, завмиранням картинки в грі, графічними артефактами, частими зависаннями на самому початку гри, трьома червоними лампочками та ін.

Наявність професійної паяльної установки дозволяє нам проводити ремонт деталей, а не просто замінювати їх, що суттєво здешевлює ремонт. Ми надаємо 6 місяців гарантії на всі проведені роботи. Xbox проходить ретельне тестування до та після проведення ремонту, щоб гарантувати вам, що ремонт проведений успішно.

Перелік основних робіт:

 • Ремонт червоних вогнів Xbox
 • Ремонт приводу Xbox
 • Ремонт джойстика, геймпада Xbox
 • Очищення лазерної головки приводу
 • Ремонт або заміна системи охолодження
 • Ремонт блоку живлення Xbox
 • Профілактика всіх компонентів

Якщо у вас виявилася помилка у вигляді червоного кільця або будь-яка інша несправність на Xbox, і ваша консоль більше не покривається гарантією від Microsoft, ще є надія на її довгу роботу. Досить звернутися до сервісного центру «Технарі», і незабаром ви зможете повернути до життя Xbox.

Кращий ремонт Xbox в Києві

Приносьте ваш Xbox в один із сервісних центрів у Києві. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам!

Відповіді на поширені запитання
 • Ви робите ремонт Xbox 360 терміново? Ми можемо зробити терміново ремонт Xbox 360 лише за умови, що поломка пристрою була незначною, а ремонт Xbox не вимагає заміни деталей. У таких випадках ремонт Xbox 360 відбувається дуже швидко, займає 40 хвилин і робиться в присутності власника приставки.
 • Скільки триває ремонт Xbox? Як правило, забрати виправлений пристрій можна через 2-3 дні, і такий термін актуальний для 80% ремонтів Xbox 360. Однак, іноді буває, що ремонт Xbox займає 40 хвилин. Дуже рідко доводиться чекати 5 днів і більше, якщо необхідні деталі потрібно замовити у виробника.
 • Є гарантія на ремонт Xbox? На ремонт Xbox 360, як і на інші послуги «Технарів», дається гарантія на півроку. Якщо за цей час пристрій вийде з ладу, повторний ремонт ми зробимо безкоштовно. Гарантійний термін для комплектуючих і деталей, які ми замінимо – 1 рік і більше.
 • Ви робите безкоштовну діагностику Xbox 360? Якщо ви будете здійснювати ремонт Xbox в нашому сервісному центрі, діагностика обійдеться вам безкоштовно. Якщо ви після діагностики вирішите самостійно полагодити приставку, послуги з діагностування несправності будуть коштувати 100 гривень.
 • Як мені отримати безкоштовний ремонт Xbox? Щоб отримати ремонт Xbox безкоштовно в «Технарях», потрібно, щоб вже відремонтований у нас пристрій поламався знову. Якщо буде доведено, що ви дотримувалися умов експлуатації і слідували нашим радам, якими закінчуються будь-який ремонт, ми зробимо повторний ремонт Xbox безкоштовно. Але таке буває рідко – техніка після ремонту не ламається довгі роки.
 • Як зробити ремонт Xbox 360 дешево? Дуже просто. Замовте декілька послуг з ремонту Xbox 360 – кожна буде на 10% дешевше! Загальна сума знижок зможе досягати 50%!
 • Як мені розплатитися за ремонт Xbox?
Вас також може зацікавити