Ремонт PlayStation в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту PlayStation у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 320 грн.
Виконуємо ремонт PlayStation будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту PlayStation складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт PlayStation, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт PlayStation в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт PlayStation в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт Sony Playstation Відновлення або заміна HDMI роз'єму 680
Ремонт Sony Playstation Заміна жорсткого диску 320
Ремонт Sony Playstation Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  580
Ремонт Sony Playstation Очищення консолі від пролитої рідини  530
Ремонт Sony Playstation Ремонт або заміна системи охолодження 530
Ремонт Sony Playstation Скальпування CPU & GPU з заміною термопасти (зняття тепло-розподільчих кришок з мікросхем ЦП і ГП з заміною термопасти) 530
Ремонт Sony Playstation Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (видеочіп) 1000
Ремонт Sony Playstation Ремонт системи живлення 630
Ремонт Sony Playstation Ремонт внутрішнього блоку живлення 890
Ремонт Sony Playstation Відновлення програмної частини 470
Ремонт Sony Playstation Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів 370

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Мережа сервісних центрів «Технарі» здійснює ремонт ігрових приставок Sony Playstation 4, PSP.

Внутрішній устрій приставки дуже схожий на комп'ютери та ноутбуки, в ремонті яких ми профі, тому наші фахівці без проблем відремонтують шлейфи, роз'єми та системну плату приставки, а також будь-яку іншу поломку.

Часті поломки Sony Playstation

Як і ноутбуки, приставки страждають від перегріву, що проявляється, як поява жовтого вогника смерті. У такому випадку приставку необхідно розбирати, чистити вентилятор від пилу та при необхідності відновлювати пошкоджені перегрівом елементи. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне обладнання для проведення робіт з відновлення внутрішніх чіпів та материнської плати.

Найчастіше використовуваним елементом приставки є джойстик, в процесі захоплюючої гри вплив на нього максимальний. У разі виходу з ладу джойстика не поспішайте купувати новий, наші фахівці зможуть відновити розірвані контакти на паяльній станції в нашому сервісному центрі. Крім проведення апаратного ремонту, проводимо програмний. Швидко повернемо вашу ігрову консоль в робочий стан, якщо в неї «злетіла» оригінальна прошивка. 

Також можемо запропонувати вам модернізацію Sony PlayStation, а саме, заміну жорсткого диска, що збільшить місце на приставці для збереження ігор.

Кращий ремонт Playstation в Києві

Ремонт в сервісному центрі «Технарі» обійдеться вам дешевше та швидше. Як правило, триває 2-3 дні, включаючи повну діагностику приставки.

На всі проведені роботи ми надаємо 6 місяців гарантії, в цей період ми виправимо повторний дефект абсолютно безкоштовно або повернемо гроші.

Проводимо ремонт приставок в сервісних центрах у Києві, а також ремонтуємо техніку з усієї України.

Відповіді на поширені запитання:
  • Яка гарантія на ремонт PlayStation в «Технарях»? Ми даємо 6 місяців гарантії на ремонт, який проходить в нашому сервісному центрі. Якщо за цей час консоль знову зламається (не з вашої вини), ми здійснимо ремонт PlayStation за свій рахунок, який не буде коштувати вам ні копійки! Гарантія на деталі, які були замінені – від 1 року. Її дає виробник деталей.
  • Скільки мені буде коштувати ремонт PlayStation?Ціна залежить від моделі пристрою, на ціну впливає і те, чи були використані нові деталі.
  • Ви робите ремонт терміново? Якщо вашої ігрової консолі торкнулися незначні поломки, ми зробимо відновлення швидко. Воно займе близько 40 хвилин і, можливо, відбудеться у вашій присутності.
  • Як довго мені чекати виправлену консоль?Термін ремонту PlayStation зазвичай не перевищує 5 днів. Майже завжди ми надаємо послугу, яка полягає в повній діагностиці, усуненні несправності і послеремонтного тестування, за 2-3 дні.
Вас також може зацікавити