Ремонт планшетів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Професійно, надійно, якісно. Дуже задоволена. Лагодили планшет та ноутбук. Я не дуже добре знаюсь на техніці, тож важливо, що хлопці і прекрасна адміністраторка Таїсія все доступно розтлумачили і дали корисні поради. ДЯКУЮ
Ремонт планшетів в Києві
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт планшета Розбірка екранного модуля 550
Ремонт планшета
Перезбірка планшета
450
Ремонт планшета
Відновлення внутрішніх шлейфів
550
Перепрошивка планшета Відновлення після зниження версії прошивки, відновлення з EDL Qualcomm. 500
Ремонт планшета Відновлення роз’єму живлення, навушників, SD, USB 550
Ремонт планшета Відновлення центральної плати від пролитої рідини с повною очисткою 700
Ремонт планшета Заміна динаміків, мікрофонів, камери, акумуляторів 400
Ремонт планшета Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 650
Ремонт планшета Заміна сенсорного екрана (тачскріна, сенсорного скла) 650
Ремонт планшета Заміна екранного модуля (Touch screen+LCD/LED) 750
Ремонт планшета Ремонт WiFi - модуля 700
Ремонт планшета Ремонт зовнішнього блоку живлення 250
Ремонт материнської плати (1 група складності) Відновлення контактних майданчиків ланцюга живлення після падіння, короткого замикання або потрапляння вологи. Заміна SMD елементів. Відновлення SMD компонентів. 750
Ремонт материнської плати (2 група складності) Відновлення («Реболлінг») або заміна BGA мікросхем  1300
Ремонт материнської плати (3 група складності) Відновлення («Реболлінг») заміна мікросхем  під компаунд  (контролерів заряду, живлення, управління підсвічуванням або зображенням, аудіокодеків, RF мікросхем, Bluetooth, Wi-Fi IC модуля, підсилювачів сигналу).Заміна Sim конекторів. При заміні EMMC або відновленні процесора, проводиться очищення контактних майданчиків від компаунда, посадка куль на мікросхему і установка на плату. 1900
Ремонт планшета Ремонт/Заміна елементів корпусу, засувок, кріплень 450
Ремонт планшета Ремонт/Заміна АКБ, джойстиків, кнопок, вимикачів 400
Ремонт планшета Ремонт/Заміна роз’єму навушників, SD 700
Ремонт планшета Рихтування, вирівнювання корпусу 450
Відновлення ПО на програматорі 1 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові. 600
Відновлення ПО на програматорі 2 групи складності
Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.Відновлення завантажувача.Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор.
1000
Ремонт/Заміна роз’єму USB
якщо пристрій не заклеєнний (розбір пристрою механіче скидання корпуса або на гвинтах)
650
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах від 9,7" до 10,1" (AMOLED екран)
Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини)
1300

* ціна вказана без урахування вартості запчастини.

Давно минули ті часи, коли планшети були якоюсь дивиною. Зараз широкий асортимент цих пристроїв і різний спектр цін зумовив їх появу практично у кожного. Але із зростанням їх кількості зростає і різноманітність несправностей, з якими люди звертаються в сервісні центри. Не варто впадати у відчай: у руках майстра будь-яка поломка буде усунена.

Які види послуг надає наш сервісний центр?

«Технарі» працюють з випадками будь-якої складності! Спектр надаваних послуг дуже широкий і включає в себе:

 • заміну дисплея і сенсора;
 • заміну динаміків;
 • заміну шлейфу;
 • ремонт корпусу різного ступеня складності;
 • заміну і ремонт материнської плати;
 • усунення несправностей, пов'язаних з акумулятором;
 • ремонт кнопок планшета;
 • усунення «залипання» кнопок, ремонт і заміну непрацюючих кнопок;
 • чистку після залиття;
 • перепрошивку пристрою.

Що відрізняє наш сервісний центр від інших?

Відділення «Технарів» легко знайти на карті Києва. Ви можете звернутися сюди за безкоштовною консультацією приводу несправності вашого пристрою. Жителям інших міст не варто впадати у відчай! Ви можете відправити свій планшет до на ремонт, скориставшись послугами «Нової пошти». Відремонтований і готовий до використання гаджет буде повернутий власнику аналогічним чином. Крім того, ми надаємо:

 • Швидкий і зручний сервіс   деякі маніпуляції займають від 45 хвилин.
 • Доступну ціну.
 • Оплату тільки за фактом успішного ремонту.
 • Шестимісячна гарантія після лагодження гаджета. У у разі виникнення повторної несправності наші послуги надаються абсолютно безкоштовно або ми повертаємо повну вартість ремонту.
 • Можлива оплата частинами протягом декількох місяців.

Наш сервісний центр проводить технічне обслуговування планшетів від будь-яких виробників (Acer, Asus, Apple, Lenovo, HP, Sony, Prestigio, Samsung, GoClever, Nexus і інші). Дізнатися, який стадії перебуває ремонт вашого девайса, можна онлайн. Для цього можна скористатися спеціальним сервісом на нашому сайті.

Ціна лагодження залежить від характеру поломки і від того, використовував майстер додаткові деталі. При необхідності заміни комплектуючих ми інформуємо про це заздалегідь. Нами надаються різні способи оплати: через термінал в нашому відділенні, готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок.

Будь-яка несправність буде усунена

 вас не працює екран або відмовив тачскрін? Девайс перестав включатися або не реагує ні на які кнопки? Планшет не ловить Wi-Fi або відмовляється заряджатися від мережі? Ці та інші проблеми легко вирішуються! Найбільша мережа сервісних центрів «Технарі» найкоротші терміни усуне несправність і змусить ваш апарат працювати як новенький.

Вас також може зацікавити