Прошивка планшету в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів у Києві. Зручний розклад. 
Вартість прошивки 600 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. 
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прошивка планшету в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прошивка планшету в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Відновлення ПО на програматорі 1 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові. 600
Відновлення ПО на програматорі 2 групи складності
Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.Відновлення завантажувача.Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор.
1000


Планшети – зручна штука! Власник компактного помічника дуже радіє – його влаштовує мобільність і швидкість електронного товариша. А якщо не влаштовує? Чи можуть постійне зависання і гальмування планшета послужити приводом для покупки нового, ідеально працюючого девайса? Звичайно! Якщо ви зможете собі дозволити такі розтрати: нинішня ціна нового пристрою вимірюється вже не тисячами, а десятками тисяч національної валюти. «Технарі», краща мережа сервісів в Києві, пропонує зробити прошивку android і згадати часи, коли вас на 100% влаштовувала стрімка швидкість планшета.

Навіщо ми робимо прошивку планшета?

Прошивка android останньої версії дає відчуття, що ви користуєтеся новою технікою. В ході цього програмного ремонту зникнуть всі непотрібні файли, які ви завантажили і встановили «паровозиком» до скачаних програм. Ну, наприклад. Закачавши улюблену гру, ви відкрили «сміттєвим» файлам доступ до свого планшета. Ви їх видалите, вдосталь награвшись в іграшку? Ні. Ви видалите саму програму гри, а тимчасові файли як засмічували, так і залишаться засмічувати вашу ОС. В такому разі не дивно, що від колишньої швидкості планшета не залишилося і сліду.

Приносьте свою техніку, якщо хочете прискорити роботу планшета. Наші техніки перебувають в курсі всіх подій. Ми знаємо, коли виходить остання версія прошивки від виробника. Відновивши до неї планшет, ми прискоримо його роботу і, відповідно, заощадимо ваш час!

Якісна прошивка Android необхідна і в тому випадку, якщо вам не вдався експеримент, і не вийшло зробити прошивку планшета своїми руками. Не смійтеся! У «Технарях» більше 60% прошивок відбуваються саме з цієї причини. Користувачі, які хочуть заощадити і роблять такий важливий програмний ремонт непрофесійно (самостійно або вдаючись до допомоги «друга-комп'ютерника»), ризикують втратити велику суму грошей, яких потребує ремонт, але вже не програмний, а апаратний, у вигляді заміни плати. В особливо складних ситуаціях, коли після невдалої прошивки планшет перетворюється в «цеглину», його неможливо реанімувати. Такий летальний результат відбувається в 8% випадків непрофесійної прошивки. Вирішуйте самі – чи варто економити пару сотень гривень на якісні послуги, щоб у підсумку втратити від 10000 гривень на купівлю нового пристрою?

Ідеальна прошивка планшета від «Технарів»

  • найбільша в Києві мережа по сервісу планшетів;
  • компетентні працівники зі стажем не менше 4 років;
  • можливість оплатити послуги «Технарів» у розстрочку;
  • безкоштовна діагностика і консультація.

Годі сумніватися – приносьте техніку в найближчий сервісний центр, і ми покажемо вам, як треба працювати! 

Вас також може зацікавити