Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавових машин у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів будь-якої складності
Термін ремонту
Час ремонту ковового апарату складає від 2 до 7 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавоварок та кавомолок в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану (послуга надається тільки при відмові від ремонту) 250
Ремонт кавомашини Чистка редуктора / кавомолки кавомашини 420
Ремонт кавомашини Ремонт кавової групи 630
Ремонт кавомашини Ремонт помпи 580
Ремонт кавомашини Заміна помпи 790
Ремонт кавомашини Заміна щіток в двигуні кавомолки 630
Ремонт кавомашини Заміна ножів (жорна) кавомолки 840
Ремонт кавомашини Ремонт бойлера 530
Ремонт кавомашини Заміна/ремонт бойлера (не гріється вода) 1000
Ремонт кавомашини Заміна плати (модуль) управління 840
Ремонт кавомашини Ремонт плати на компонентному рівні 790
Ремонт кавомашини Налаштування помолу та доз кави 200
Ремонт кавомашини Чистка від накипу без розбирання пристрою 630
Ремонт кавомашини Комплексне ТО з повним розбиранням пристрою (заміна ущільнювачів, видалення накипу, профілактика робочої групи, видалення кавових мастил) 1580
Ремонт кавомашини Ремонт механічних пошкоджень корпусу 420
Ремонт кавомашини Заміна ущільнювачів/Заміна ущільнювача 420/210
Ремонт кавомашини Заміна витратоміра води 630
Ремонт кавомашини Ремонт редуктора заварювального блоку 680
Ремонт кавомашини Заміна клапана високого тиску 840
Ремонт кавомашини Чистка відсіку меленої кави 210
Ремонт кавомашини Чистка диспенсера (носика видачі кави) 210
Ремонт кавомашини Чистка дренажного каналу 210
Ремонт кавомашини Чистка молочної системи кавомашини 320
Ремонт кавомашини Заміна запобіжників, датчиків, мікровимикачів кавомашини 630
Ремонт кавомашини Ремонт гідросистеми (заміна тефлонових трубок і перехідників) 530
Ремонт кавомашини Заміна мультиклапана 840
Ремонт кавомашини Чистка / ремонт холдера кавоварки 420
Ремонт кавомашини Зовнішня чистка кавомашини 370
Ремонт кавомашини Ремонт клапана високого тиску 680
Ремонт кавомашини Заміна модуля 840
Ремонт кавомашини Програмні роботи 580
Ремонт кавомашини Ремонт кавомола (не меле каву) 890
Ремонт кавомашини Ремонт системи живлення 630
Ремонт кавомолок                                 Приймаємо на діагностику і в ремонт всі бренди вартістю вище 1500 грн (ремонтопридатна техніка, наявність запчастин хорошої якості).
Техніка нижче зазначеної вартості - неремонтопридатна, відсутні запчастини або запчастини дуже низької якості.
У більшості випадків ремонт економічно недоцільний.               

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Обираючи сервісний центр з ремонту кавоварок у Києві кавомани бажають отримати швидкий, якісний, надійний сервіс.

Діагностика кавомашини

Діагностика є невід'ємною частиною ремонту кавомашини. Термін повної діагностики займає 2-3 робочих дні. Тільки повна діагностика всіх вузлів і компонентів кавомашини дозволить виявити і усунути всі дефекти, які виникли при її експлуатації. Про необхідність провести профілактику і декальцинацію не завжди можуть попередити «мізки» кавового апарата. Інженери сервісного центру «Технарі» виконують комплексну діагностику кавомашини безкоштовно на спеціальному обладнанні, яке не є можливим привезти до власника кофемейкера додому або в офіс. Але вихід є!

Де в Києві відремонтувати кавоварку?

Зручність приготування кави в одне натискання, привело до збільшення ваги і габаритів кавомашини, що в свою чергу робить її немобільною. Розуміючи це і слідуючи клієнтам на зустріч, ми зробили доставку кавомашини в сервіс і назад безкоштовною! Можливість самостійно привезти кавоварку в один з наших сервісних центрів також присутня. Як кофемейкер опиниться в сервісі вирішувати вам. Ми відкрили сервісний центр у кожному районі Києва, щоб вам не довелося їхати через усе місто.

Гарантія на ремонт кавомашини - 6 місяців

Якісний і надійний ремонт кавомашини не на словах, а на ділі! Підкріплюючи свій ремонт гарантією шість місяців, ми, таким чином хочемо сказати, що у нас працює найкраща команда: досвідчених інженерів, клієнт-орієнтованих менеджерів, перевірених постачальників, уважних водіїв. Раптом, якщо трапиться повторна поломка кавомашини - виправити її, буде нашою першочерговим завданням в найкоротші терміни. Просто дайте нам знати, якщо що-небудь трапиться.

Як з нами зв'язатися?

Замовити ремонт кавомашини в Києві дуже просто! Ми відкриті для спілкування: зателефонуйте за номером гарячої лінії, напишіть нам в чат на сайті, надішліть лист поштою або замовте зворотний дзвінок. Також виконати ремонт або профілактику кавомашини завжди можна звернувшись безпосередньо в один з понад десяти сервісних центрів. У мережі сервісних центрів «Технарі» виконується ремонт кавоварок будь-якої складності.

Причини для ремонту кавомашини

Найбільш поширені скарги клієнтів на роботу кавомашини:

  • Не робить каву. Найчастіше при такому дефекті потрібний ремонт і герметизація бойлера, заміна термодатчиків, сальників, трубок високого тиску, клапана-перемикача пар-кави.
  • Не меле каву. Швидше за все залипла перемелена кава, зірвані шестерні мотора кавомолки та на жорнах. У такому випадку потрібно заміна модуля кавомолки разом з жорнами.
  • Не подає воду. Відновлення нормальної роботи кавомашини досягається при заміні бойлера або ремонті помпи.
  • Кавомашина тече. Дуже часто зустрічається поломка. Причини можуть бути наступні: потік бойлер, протікає трубка високого тиску або кавова група.

Більшість цих поломок можна уникнути, виконуючи своєчасну профілактику і декальцинацію.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
  • Скільки мені буде коштувати діагностика поломки кавомашини? Ви не заплатите за діагностику кавомашини, якщо її ремонт буде здійснюватися в нашому сервісному центрі. Діагностика буде безкоштовною, якщо оприлюднена нами після первинного огляду вартість ремонту кавоварки виявиться вище. Ціна діагностики буде 100 грн, якщо ви відмовитесь від ремонту кавоварки за заздалегідь обумовленою вартістю або нижче її. Приблизно в 10% випадків ми знижуємо первинно обумовлену вартість ремонту кавоварки в ході більш глибокої діагностики.
  • Як багато грошей я заплачу за ваш ремонт кавоварки? Вартість ремонту кавоварки визначається характером наданих послуг. Всі види надаваних нами послуг по ремонту кавових машин умовно можна поділити на ремонт і заміну деталей і комплектуючих, профілактичні роботи, програмні роботи. Самий недорогий ремонт кавоварок – це програмі роботи. В залежності від специфіки профілактичних робіт (без втручання у внутрішні вузли і з повним розбиранням) вартість послуг також буде відрізнятися. Ціна ремонту кавоварки залежить від того, чи було вироблено відновлення деталей, або їх заміна.
  • На відремонтовану вами кавомашину поширюється гарантія? Вона точно не поламається знову? На ремонт кавових машин «Технарі» дають гарантію 6 місяців. На комплектуючі поширюється гарантія від їх виробників в 1 рік. Якщо протягом цього часу ви не порушите правил користування технікою, а вона зламається, повторний ремонт кавоварки ми зробимо абсолютно безкоштовно!
  • Як довго ви робите ремонт кавоварок в Києві? Між якісним та терміновим ремонтом кавоварки наші клієнти вибирають якість. «Технарі» не роблять дуже терміново ремонт кавомашини, так як це суперечить технічним регламентам. Приміром, принесена з холоду техніка повинна нагрітися природним способом, а після ремонту бажано провести тестування виправленої техніки, чим і займаються «Технарі». Весь етап ремонту кавомашини, з поверхневим оглядом поломок, глибокою діагностикою, пошуком деталей, ремонтом кавоварки та тестуванням займає 3-5 днів. Дуже рідко цей термін може бути незначно продовжений.
  • Як зробити ремонт кавових машин недорого? На кожну наступну послугу по ремонту кавових машин поширюється 10%-на знижка. Відповідно, комплексний ремонт кавомашин буде коштувати недорого. Клієнти також поважають нашу послугу «оплата частинами». Вони розплачуються за ремонт кавомашин поступово!
  • Чи стане кавоварка як нова після профілактики?
Вас також може зацікавити