Ремонт соковижималок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту соковижималок у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт соковижималок будь-якої складності
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту соковижималок становить від 3 до 7 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної і дрібно побутової техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт соковижималок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту хлібопічок в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт соковижималок в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт соковижималок в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт соковижималок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт соковижималок в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт соковижималок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт соковижималок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт соковижималок в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт соковижималки Заміна двигуна 530
Ремонт соковижималки Заміна тримачів сита 470
Ремонт соковижималки Заміна плати живлення 470
Ремонт соковижималки Заміна фіксаторів корпусу 470
Ремонт соковижималки Ремонт двигуна 740
Ремонт соковижималки Ремонт плати живлення 630
Ремонт соковижималки Ремонт системи живлення 630
Ремонт соковижималки Перезбірка 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Приймаємо в ремонт соковижималки ТМ Bosch, Braun, Delonghi, Gorenjе, Kenwood, Moulinex, Philips, Panasonic, Tefal, Zelmer, BorkСоковижималки інших марок не приймаємо, так як у постачальників відсутні запчастини або вони дуже низької якості, в більшості випадків ремонт економічно недоцільний.

Інженерна команда мережі сервісних центрів Технарі проводять обслуговування і ремонт соковижималок Bosch, Braun, Delonghi, Gorenjе, Kenwood, Moulinex, Philips, Panasonic, Tefal, Zelmer, Bork в термін від 3 до 5 днів.

Типові ремонти соковижималок, вироблені технарями :

  • Соковижималка видає нехарактерні нормальній роботі звуки, шумить, гримить. Основою причиною несправності може бути центрифуга, а саме некоректна збірка соковижималки, або затирання центрифуги. Ми можемо запропонувати вам правильну збірку соковижималки і виконати її так, щоб подібна проблема не поверталася.
  • Сік погано виходить. В даному випадку причиною може стати засмічена сітка або надмірне завантаження мотора. З більш серйозних причин несправностей знос щіток двигуна або спрацьовування теплового захисту через перегрів. Ми виконаємо заміну щіток, теплового захисту або усунемо фактори, що ведуть до цих несправностей.
  • Соковижималка не включається, не перемикає швидкість віджиму або віджимання виконується з інтервалом? У цьому випадку буде потрібно заміна перемикача.

Пошкоджений аксесуар, або ножі затупились?

Щоб придбати новий ніж, решітку, насадку, для соковижималки просто відправте нам запит із зазначенням моделі вашої соковижималки, назвою деталі, яка потрібна і фото виробу.

Не працює пряма подача соку, автоматичний збір макухи, регулятор кількості м'якоті в соку, "Капля-стоп", плавний запуск двигуна, захист від неправильної зборки або перегріву? Щоб знову тиснути сік улюбленим кухонним гаджетом просто привезіть його в один з СЦ нашої мережі сервісних центрів! Ми зробимо безкоштовну діагностику в найкоротші терміни, відремонтуємо поломку, замінимо неробочу або зношену деталь і повернемо вашу соковижималку на кухню.

Переваги Технарів перед іншими СЦ:

  • Безкоштовна діагностика соковижималки. З'ясування несправності і вартості нових деталей виконується безкоштовно.
  • Гарантія 6 місяців на ремонт соковижималки. Наша команда має досвід і знаннями в ремонті соковижималок і надає гарантію на виконаний ремонт та замінені деталі 6 місяців.
  • Бувають випадки, коли відновити будь-яку з деталей не можна. У такому випадку, ми пропонуємо клієнтам покупку нових деталей. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути вашу техніку на своє місце у вашій кухні.

Будь-які питання про терміни, вартості ремонту соковижималок сміливо задавайте за номером гарячої лінії (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3 909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або напишіть нам на пошту retail@technari.com.ua

Відповіді на типові запитання
Вас також може зацікавити