Ремонт м'ясорубок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту м'ясорубок у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт м'ясорубок будь-якої складності
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту м'ясорубок становить від 3 до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної і дрібно побутової техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт м'ясорубок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту хлібопічок в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт м'ясорубок в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт м'ясорубок в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт м'ясорубок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт м'ясорубок в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт м'ясорубок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт м'ясорубок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт м'ясорубок в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт м'ясорубки Заміна двигуна 580
Ремонт м'ясорубки Заміна кнопок 470
Ремонт м'ясорубки Заміна муфти (шестерні) 530
Ремонт м'ясорубки Заміна плати живлення 530
Ремонт м'ясорубки Заміна плати управління 530
Ремонт м'ясорубки Заміна шестерні 530
Ремонт м'ясорубки Заміна редуктора 580
Ремонт м'ясорубки Заміна ременів 400
Ремонт м'ясорубки Заміна частин корпусу 420
Ремонт м'ясорубки Ремонт двигуна 790
Ремонт м'ясорубки Ремонт плати живлення 680
Ремонт м'ясорубки Ремонт плати управління 680
Ремонт м'ясорубки Ремонт системи живлення 580
Ремонт м'ясорубки Перезбірка 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Приймаємо в ремонт м'ясорубки ТМ Bork, Bosch, Braun, Delonghi, Gorenje, Kenwood, Krups, Moulinex, Panasonik, Philips, Tefal, Zelmer. М'ясорубки інших марок не приймаємо, так як у постачальників відсутні запчастини або вони дуже низької якості, в більшості випадків ремонт економічно недоцільний.

Колектив досвідчених інженерів мережі сервісних центрів Технарі проводять обслуговування і ремонт м'ясорубок Braun, Philips, Tefal, Moulinex, Bosch, Delonghi, Zelmer, Kenwood, Gorenje, Redmond, Krups та інших марок в термін від 3 до 5 днів.

Технарі виконують ремонт м'ясорубок в таких випадках:

  • Мясорубка не працює з заявленною потужністю. Проблема може ховається за зносом шківів, щіток двигуна, підшипників ковзання. Ми замінимо їх, після чого продукти будуть дробиться як при покупці.
  • Мясорубка запускається в роботу не з першого разу. Це може статися в результаті поломки запобіжника теплового випромінювання, що перегорів або опорів, пускача двигуна.
  • Мясорубка не включається. Ми проведемо безкоштовну діагностику м'ясорубки, виявимо проблему і зробимо ремонт техніки в найкоротші терміни.
  • Мясорубка не регулює швидкість рубки або рубка виконується з перебоями. У цьому випадку буде потрібно заміна перемикача.

Пошкоджений аксесуар, або решітка, насадка, шинкування? Ножі затупились?

Щоб придбати новий ніж, решітку, насадку, шатківницю, млинок для м'ясорубки просто відправте нам запит із зазначенням моделі вашої м'ясорубки, назвою деталі, яка потрібна і фото виробу.

Якщо не працює реверс, шнек, соковижималка, овочерізка, нарізка кубиками, терка, шинкування, млинок? Щоб знову скористатися улюбленим кухонним гаджетом, просто привезіть його в один з СЦ нашої мережі сервісних центрів! У стислі терміни буде здійснена безкоштовна діагностика, після якої буде виконаний блискавичний і якісний ремонт м'ясорубки.

Переваги Технарів перед іншими СЦ

Діагностика всієї техніки, зданої в сервісний центр Технарі виконується безкоштовно. Команда досвідчених інженерів мережі сервісних центрів Технарі відновили безліч м'ясорубок. Ми можемо гарантувати якість виконаного ремонту, а також замінених деталей, надаючи гарантію 6 місяців нашим клієнтам. Бувають випадки, коли відновити будь-яку з деталей не можна. У такому випадку, ми пропонуємо клієнтам покупку нових деталей. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути вашу техніку на своє місце у вашій кухні.

Будь-які питання про терміни, вартості ремонту електром'ясорубок сміливо задавайте за номером гарячої лінії (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3 909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або напишіть нам на пошту retail@technari.com.ua

Відповіді на типові запитання
Вас також може зацікавити