Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавовомашин Delonghi у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів Delonghi будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Delonghi складає від 3 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Delonghi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Італійська компанія Delonghi була заснована в 1902 році в якості невеликої майстерні, яка незабаром перетворилася у фірму, що виробляє побутову та кліматичну техніку. На сьогоднішній день Delonghi є всесвітньо відомим виробником побутової техніки, зокрема, кавомашин Delonghi. Ремонт цих пристроїв, які збираються на італійському заводі в провінції Тревізо, стосується дуже рідко, адже торгова марка здійснює жорсткий контроль над усіма етапами виробництва. Найбільша мережа майстерень з ремонту кавоварки Delonghi, «Технарі», час від часу отримує апарати, що потребують ремонту. Крім самого ремонту кавоварки Delonghi ми робимо профілактику цього виду техніки і даємо рекомендації, як продовжити їй життя.

Ремонт кавоварки Delonghi в «Технарях» - довговічна робота техніки

Після того, як в одну з більш 10 майстерень з ремонту кавоварки Delonghi надходить техніка, ми оцінюємо несправність і повідомляємо власнику техніки приблизну вартість ремонту кавоварки Delonghi. Далі наступає сам процес ремонту. Кавоварки DeLonghi Primadonna Exclusive і PrimaDonna S De Luxe «виходять» з нашого центру абсолютно справними. Ми робимо ремонт кавоварки Delonghi PrimaDonna Avant, DeLonghi Caffe Venezia, Delonghi Magnifica S ECAM, а також здійснюємо ремонт кавоварки Delonghi Magnifica Pronto Cappuccino.

Кращий ремонт кавоварки Delonghi - в «Технарях»

Ми не голослівні у своїх обіцянках. Ось чиста правда:

- у Києві розташовується більше 10 сервісних центрів «Технарі», в яких відбувається першокласний ремонт кавомашин Delonghi. Спеціалізовані працівники трудяться виключно на професійному обладнанні.

- гарантія на ремонт кавовмашини  Delonghi - 6 місяців. Шукайте, де хочете – ні один центр не запропонує такого тривалого гарантійного терміну! Ми користуємося тільки якісними і новими деталями від виробників!

- розплачуйтеся частинами за ремонт кавомашини Delonghi! Дорогої техніки – якісний ремонт! Для того щоб його ціна не «вдарила» по кишені, ми ввели безпрецедентну для Києва послугу «Оплата частинами»! Здійсніть за ремонт кавоварки Delonghi кілька платежів, не переплачуючи ні копійки!

Досить зважувати почуте – приносьте техніку в наш сервісний центр, і вирішите кілька запитань одразу!

Вас також може зацікавити