Ремонт мікрохвильовок DeLonghi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок DeLonghi у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильовок DeLonghi будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок DeLonghi складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок DeLonghi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Вийшла з ладу мікрохвильова піч? Не впадайте у відчай, фахівці надійного сервісного центру «Технарі» у Києві надають послуги якісного негарантійного ремонту мікрохвильовок DeLonghi. Більше 10 пунктів прийому мережі відкриті поруч з метро і працюють 6 днів на тиждень без перерви для зручності клієнтів. У залежності від складності поломок, відновлення техніки може зайняти від 45 хвилин до п'яти днів. Не довіряйте свій пристрій кустарним майстерням, і не намагайтеся здійснити ремонт мікрохвильовки DeLonghi своїми руками. Це може значно погіршити ситуацію! 

Часті несправності мікрохвильовок DeLonghi

Звертайтеся до професіоналів нашого центру, якщо ви помітили наступні проблеми:

  • Мікрохвильова піч не включається. Після ретельної діагностики наші інженери знайдуть поломку і усунуть її в максимально короткі терміни.
  • Мікрохвильовка не нагріває їжу. Найчастіше до цього призводить вихід з ладу магнетрона. Після його заміни проблема зникне.
  • Мікрохвильова піч DeLonghi іскрить. В цьому випадку може бути кілька варіантів несправностей: пошкодження мережевого шнура, плати управління або перегорання запобіжника. Наші майстри з'ясують, що послужило причиною і усунуть неполадки.
  • Мікрохвильова піч не реагує на натиснення кнопок. У даному випадку необхідна заміна сенсорної панелі.
  • Не крутиться тарілка мікрохвильовки. Найімовірніше, знадобиться установка нового двигуна тарілки.

Ці та будь-які інші несправності швидко і з гарантією усунуть в сервісному центрі по ремонту мікрохвильовок DeLonghi – «Технарі» у Києві.

Переваги ремонту DeLonghi в СЦ "Технарі"

Ряд переваг вигідно відрізняє наш сервіс від конкурентів. Серед них варто відзначити:

Безкоштовну діагностику

Після виявлення всіх поломок персональний менеджер, закріплений за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом строки, обсяги і вартість ремонту. Тільки після цього наші інженери, фахівці, чия висока кваліфікація та великий досвід роботи підтверджені дипломами та сертифікатами, приступають до роботи. 

Гарантію якісного ремонту

Наші цеху укомплектовані сучасним професійним обладнанням для діагностики і ремонту, тому ми не тільки якісно, але й швидко усунути несправності техніки. На фірмові комплектуючі, які можуть знадобитися в процесі ремонту, діє гарантія . На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо 6 місяців гарантії. Якщо протягом півроку мікрохвильовка вийде з ладу не з вини користувача, ми відремонтуємо її повторно безкоштовно! Це демонстрація нашого відповідального ставлення до своєї роботи і впевненості в якості послуг.

Легкість комунікації

Приймаємо до оплати готівку, переклади на реквізити в банку або карти. Вибір тільки за вами! Крім того, незаперечним плюсом сервісного центру «Технарі», є можливість скористатися розстрочкою. Платите за ремонт пристрою частинами без комісії! Зверніться до наших менеджерів, якщо у вас виникнуть – які питання щодо послуг «Технарів». Наші телефони: (044) 3-909-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909. Також можна безкоштовно проконсультуватися у  онлайн чаті, в пошті retail@technari.com.ua і соцмережах. Пам'ятайте, ремонтувати дешевше, ніж купувати нову техніку. А робити це в кращому сервісному центрі «Технарі» у Києві – дуже зручно!

Вас також може зацікавити