Ремонт зволожувачів повітря DeLonghi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

На даний момент Зволожувачі не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту зволожувачів повітря у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт зволожувачів повітря будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту зволожувачів повітря становить від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт електрочайників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки


Хоча принцип роботи зволожувача повітря досить простий, але складний механізм, який знаходиться всередині нього, вимагає постійного догляду. Щоб пристрій безперебійно працювало тривалий час необхідно регулярно протирати ємності розчином оцту, щоденно звільняти резервуар від залишків води, щоб уникнути появи цвілі. Важливо також проводити чистку перед тим, як відправити зволожувач повітря DeLonghi на зберігання. Для цього варто вимити перекисом мембрану, патрубки, висушити їх.

Ці прості методи допоможуть продовжити термін служби пристрою. Але якщо виникли проблеми, зверніться в кращий сервісний центр по ремонту зволожувачів DeLonghi в Києві – «Технарі».

Типові поломки зволожувача повітря DeLonghi, які легко усувають наші фахівці:

  • Пристрій не випаровує воду. Якщо під час роботи зволожувач повітря DeLonghi не витрачає воду, швидше за все, мають місце пошкодження мембрани або механізму, який приводить її в рух. Майстри мережі «Технарі» замінять вийшли з ладу компоненти пристрою, ніж повернуть його робочий стан.
  • Не подається повітря. В даному випадку необхідно прочистити отвори повітряних патрубків. Якщо це не допомогло, варто замінити повітрозабірний фільтр. Часто причинами такої проблеми є поломки електродвигуна або вентилятора, усунути які можна тільки в спеціалізованому сервісному центрі.
  • Неприємний запах пара. Необхідно промити водою забруднену мембрану очисника повітря DeLonghi.
  • Вихід з ладу електроніки зволожувача. Ремонт несправностей такого характеру необхідно довірити професіоналам.

Ці та будь-які інші неполадки, що виникають в роботі пристрою, в ході якісного негарантійного ремонту зволожувачів DeLonghi в Києві усунуть майстри сервісного центру «Технарі».  

Переваги ремонту техніки DeLonghi в СЦ "Технарі"

Пункти прийому техніки відкриті недалеко від метро в кожному районі міста.

Безкоштовна діагностика дозволить виявити несправності, а також встановити терміни і ціну ремонту. Персональний менеджер узгоджує всі нюанси майбутньої роботи з замовником.

Фахівці мережі «Технарі», що проводять ремонт зволожувачів DeLonghi, мають технічну освіту та багаторічний досвід. Вони відновлюють пристрій в укомплектованих сучасним обладнанням цехах в умовах суворого дотримання правил безпеки.

Гарантійний термін в сервісному центрі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо зволожувач вийде з ладу не з вини власника протягом півроку після ремонту, ми усунемо поломки безкоштовно або повернемо гроші, якщо це неможливо.

В мережі «Технарі» ви можете оплатити послуги картою. Всі центри обладнані терміналами. А також розрахуватися будь-яким зручним способом. Крім того, кожному клієнту ми пропонуємо скористатися розстрочкою.

Довіряючи зволожувач повітря DeLonghi майстрів сервісного центру «Технарі» у Києві, ви отримуєте швидкий та якісний ремонт за доступною ціною!

Вас також може зацікавити