Сервісний центр DeLonghi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту DeLonghi у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт DeLonghi будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту техніки DeLonghi складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт DeLonghi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно, або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр DeLonghi в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр DeLonghi в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр DeLonghi в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Що ремонтуємо?

Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» виконує діагностику і негарантійний ремонт продукції DeLonghi. Ось перелік успішно ремонтованої нами техніки:

  • Кавові апарати
  • Мікрохвильові печі
  • Мультиварки
  • Хлібопічки
  • М'ясорубки
  • Кухонні комбайни

Володарям іншої техніки виробленої компанією DeLonghi, варто звернутися до нашого контакт-центру для уточнення можливості ремонту тієї, чи іншої поломки.

Як проводиться ремонт DeLonghi?

Довірити ремонт своєї техніки незнайомій компанії захоче не кожен. Тоді, давайте познайомимося ближче! Ми національна мережа сервісних центрів «Технарі», у нас щодня (крім неділі) працює понад 10 сервісних центрів в Києві і українських містах мільйонниках. У нашому інженерному відділі, де виконується більшість ремонтів працюють кваліфіковані інженери з профільною вищою освітою на професійному ремонтному і діагностичному обладнанні. Також, спираючись на вищевикладені фактори - ми надаємо на кожну послугу з ремонту гарантію терміном 6 місяців, а також закуповуємо запчастини тільки у перевірених постачальників запчастин, тому на них також поширюється гарантія строком від 6 місяців.

Які умови співпраці з нами?

У більшості випадків ремонт починається з дзвінка в сервісний центр для того, щоб дізнатися вартість усунення поломки. Зрозуміло що, по телефону визначити несправність і вартість її ремонту практично неможливо. Саме тому, ми пропонуємо всім клієнтам виконання безкоштовної діагностики. Це дозволяє скласти калькуляцію ремонту до початку робіт і виявити неочевидні або приховані дефекти, якщо вони присутні. 

Де знаходяться сервісні центри по ремонту DeLonghi?

Найпростішим і доступним способом дізнатися розміщення і карту покриття наших сервісних центрів буде дзвінок в наш контакт-центр. У неробочий час або в рамках особистої зручності цю інформацію можна побачити на сайті або залишивши заявку на передзвін. Якщо вам незручно розмовляти - пишіть нам в чат! Ми готові відремонтувати вашу техніку, дати їй друге життя і тим самим, заощадити ваш сімейний бюджет! Приходьте до нас і переконайтеся в тому, що ремонтувати дешевше, ніж купувати!

Вас також може зацікавити