Ремонт кавомашин Saeco в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавових машин Saeco у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн
Виконуємо ремонт кавових апаратів Saeco будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Saeco складає від 3 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Saeco, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин Saeco в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Історія компанії-виробника кавомашин Saeco почалася в 1981 році в італійському місті Гаджо-Монтано. В 2009 році підприємство було викуплено компанією Philips, а продукцію перейменували на Philips Saeco. Через три роки після стратегічного рішення припинити використовувати торгівельну марку Philips Saeco, кавомашинам повернули назву Saeco. Сьогодні інтернаціональна корпорація складається з 23 компаній – наукових і дизайнерських. Головною метою підприємства є вивчення та розробка технологій по виробництву кавово-молочних коктейлів в домашніх умовах. Saeco International Group – це проектування, виробництво, продаж кавових машин для домашнього і професійного використання. Компанія виробляє торгові автомати для гарячих і холодних напоїв. Поняття «ремонт» і «кавомашини Saeco» використовуються один з одним вкрай рідко, а 80% поломок автоматів ніколи б не сталося, якби власники були трохи акуратніше і завбачливі.

Високоякісний ремонт кавоварки Saeco в «Технарях»

Ось уже кілька років наші фахівці чітко вивіреним рухом дослідної руки роблять ремонт кавоварок Saeco Incanto і Saeco Royal. Ми робимо ремонт кавоварок Saeco XSmall і Saeco Primea, Saeco Magic і Saeco Intuita. Здійснюємо в оптимальні терміни ремонт кавоварок Philips Saeco. Всі роботи проводяться у відповідності з регламентом, який будується на жорстких технічних умовах.

Безпрецедентні переваги «Технарів» у ремонті кавоварок Saeco

- ми даємо небувало високий термін гарантії 6 місяців. Напевно, ваш апарат не поламається ні протягом цього часу, ні пізніше – проводячи чистку кавомашини і дбайливо звертаючись з нею після ремонту, ви будете користуватися апаратом довгі роки!

- у нас найширша мережа сервісних центрів у столиці! Ремонт кавоварок в Києві можливий в будь-якому районі. Вам буде дуже зручно принести в один з більш 10 майстерень з ремонту кавових машин Saeco свою техніку. Всі вони знаходяться дуже близько від метро.

- наші клієнти платять за ремонт кавомашини Saeco, як їм зручно – картою або готівкою. Вони дуже цінують послугу «Розстрочка» - це дозволяє не витрачатися відразу, а оплатити ремонт за 3 рази.

Як бачите, такі умови вам не запропонує жоден майстер в Києві і Україні. Не затягуйте з рішенням – приносьте вже зараз до нас свою техніку та отримайте знижку на кожну наступну послугу з ремонту кофе машин Saeco!