Ремонт кавомашин Krups в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавовомашин Krups у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 500 грн
Виконуємо ремонт кавових апаратів Krups будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту ковового апарату Krups складає від 3 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів Krups, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавомашин Krups в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавомашин Krups в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавомашин Krups в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавомашин Krups в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавомашин Krups в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавомашин Krups в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавомашин Krups в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Компанія Krups з'явилася в 1846 році в німецькому місті Вальд – створив її «однофамілець» Роберт Крупс, який планував розвинути промислове підприємство на основі кузні свого дядечка Джошуа Кортца. Діяльність компанії почалася з виробництва пружинних ваг. У 1920 році підприємство Krups, на якому працювало 110 осіб, стало найбільшим німецьким виробником господарських ваг. У 1956 році була випущена перша кавомолка, а ще через 5 років – електрична кавоварка Krups. Ремонт пристрою того часу був швидкий і легкий. У 1983 році асортимент продукції «розбавився» еспресо-кавоваркою, а на початку 1990-х, спільними зусиллями з компанією Nestle, на потік поставили капсульну систему Krups Espresso. За весь час існування в Krups було створено безліч технологічних рішень, негайно використаних на практиці. Приміром, жорнова кавомолка Krups меле кавові зерна настільки рівномірно, що аромат зберігається на 100%, а система пресування Krups оптимально спресовує каву, додаючи напою кріпості і насиченості. Сучасні кавоварки Krups не суперечать політиці компанії, яка звикла з німецькою скрупульозністю виробляти тільки якісні товари. Якщо ж відбудеться непередбачене, «Технарі» здійснюють ремонт кавомашин Krups.

Ідеальний ремонт кавомашини Krups в мережі сервісів «Технарі»

Незважаючи на відмінну якість збірки, кавомашини Krups потребують ремонту з-за властивостей нашої води, яка залишає бажати набагато кращого! Винні в несправності техніки і її власники, які забувають проводити профілактику кавомашини Krups, недбало ставляться до пристрою і не читають умови його експлуатації. Ми впевнено виправляємо ці недоліки!

Переваги «Технарів» перед іншими майстернями з ремонту кавомашини Krups

Під нашим ім'ям працюють інженери з більш ніж 10 майстерень з ремонту кавомашини Krups. Всі вони володіють високою компетенцією та великим досвідом роботи.

Ми даруємо можливість розплачуватися частинами за ремонт кавомашин Krups. Платить в зручному режимі, не відчуваючи болючих великих розтрат!

Платіть зручно – в будь-якому нашому центрі по ремонту кавоварки Krups стоїть банківський термінал, а це означає, що ви не будете «прив'язані» до готівки.

Гарантія на ремонт «Технарів» покриває 6-місячний термін! Якщо в цей час ваша техніка зламається, ми проведемо ремонт кавоварок Krups безкоштовно!

Приносьте в одну з більш 10 майстерень з ремонту кавоварки Krups у Києві свою техніку, і заберіть її, виправлену, як можна швидше!

Вас також може зацікавити