Ремонт соковижималок Krups в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт соковижималок Krups будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Кожна господиня, яка піклується про здоров'я своєї родини, купує домашню соковижималку, адже не секрет, що фреш – це джерело вітамінів, бадьорості та енергії. В залежності від потреб, можна вибрати шнековий, відцентрова або комбіновану соковижималку, а також пристрій для видавлювання соку з цитрусових. Виробник піклується про те, щоб техніка, що випускається під брендом Krups, відповідала усім вимогам споживачів. Але якою б надійною вона не була, рано чи пізно трапляються неполадки. У будь-якій ситуації якісний негарантійний ремонт соковижималок Krups можна довірити інженерам сервісного центру «Технарі».

"Технарі" відремонтують соковижималку Krups

Часто причина поломок – висока навантаження і часте використання, які призводять до зносу деталей, вузлів і механізмів пристрою, або перепади напруги мережі. Ми не рекомендуємо самостійно лагодити соковитискач Krups, оскільки часто маємо справу з проблемами, які виникають після такого втручання. Якщо пристрій не вмикається, погано витискає сік, відключається мимовільно, знижується його продуктивність, не перемикаються режими, зверніться до фахівців найкращого сервісного центру по ремонту соковижималок Krups в Києві – «Технарі».

  • необхідно замінити насадки, сітки, ємності соковижималки Krups
  • провести чистку або мастило внутрішніх деталей, вузлів і механізмів
  • вийшла з ладу плата управління, двигун
  • пошкоджені корпусні елементи, муфти, шнур, вилка пристрою

При будь-яких поломки негайно приносите соковитискач у «Технарі».

Переваги ремонту техніки Krups в наших СЦ

Наш колектив – це команда професіоналом з технічною освітою, сертифікатами, багаторічним досвідом роботи. Вони мають у своєму арсеналі все необхідне діагностичне і паяльне обладнання, інструментарій, щоб у максимально стислі терміни відновлювати техніку навіть після дуже серйозних несправностей. Крім цього:

  • Відкрито більше 10 майстерень Технарі» у всіх районах міста поруч з метро. 
  • У нас безкоштовна повна досконала діагностика пристрою.
  • За результатами діагностики менеджер обов'язково погоджує з замовником терміни і вартість ремонту до його початку. 
  • На оригінальні деталі, які можуть знадобитися в процесі ремонту, діє гарантія виробника.
  • Кожному клієнту «Технарів» доступна вигідна розстрочка. Платите за ремонт пристрою частинами на протязі декількох місяців. Ми завжди пропонуємо кращі умови!

Ми з усією відповідальністю ставимося до своїх обов'язків, тому гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо протягом півроку будуть відзначені будь-які збої в роботі соковижималки Krups, що виникли не з вини користувача, ми повторно полагодимо її безкоштовно або повернемо гроші.

Вибираючи майстерні мережі «Технарі», ви маєте можливість на власному досвіді переконатися, що нашим фахівцям по плечу будь-яка проблема соковижималки Krups, а наш сервіс відповідає високим стандартам. Чекаємо вас в «Технарях» у Києві!

Вас також може зацікавити