Сервісний центр Krups в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Krups в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт техніки Krups будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Krups складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Krups, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» у Києві пропонує надійний негарантійний ремонт техніки Krups.

Яку техніку Krups ремонтуємо?

Якщо поломка Вашого пристрою застала зненацька, поспішайте скористатися допомогою професіоналів. Ми з легкістю усунути неполадки:

  • кавоварок
  • кухонних комбайнів
  • м'ясорубок
  • соковижималок
  • блендерів, що випускаються під цим брендом.

Якщо у Вас є питання щодо ремонту конкретної моделі техніки Krups, задати їх можна менеджерів нашої мережі у чаті сайту за телефонами контакт – центру або залишивши заявку на безкоштовну консультацію. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Переваги «Технарів»

Сервіс нашої мережі відповідає найвищим стандартам якості. Ми багато років накопичували досвід, збирали команду кращих фахівців з профільною освітою, високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами, щоб з упевненістю стверджувати, що впораємося з поломками будь-якого ступеня складності. Наші цехи оснащені надійним діагностичним і ремонтним обладнанням, інструментарієм. Нами використовуються виключно фірмові деталі і запчастини. 

Ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи, тому всі послуги та комплектуючі, необхідні під час усунення неполадок, поширюється гарантія не менше 6 місяців. Крім того, плюсом найкращого сервісного центру по ремонту техніки Krups в Києві, «Технарі», є розстрочка. Платите за ремонт частинами, якщо його повна вартість відчутна для Вашого бюджету.

Алгоритм ремонту Krups в мережі «Технарі»

Першим етапом нашої роботи завжди є досконала діагностика. Вона дозволяє не тільки виявити явні проблеми в роботі пристрою, але і виявити приховані поломки. За її результатами персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, узгоджує з клієнтом вартість і терміни відновлення техніки. Тільки отримавши згоду замовника, майстри приступають до ремонту. В середньому на усунення неполадок може знадобитися від 45 хвилин до 5 днів. Терміни залежать від характеру поломок і складності ремонту.

Як нас знайти?

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому у кожному районі Києва відкрили пункти прийому мережі «Технарі». Оптимальний маршрут до найближчої майстерні або її графік роботи Ви можете дізнатися у консультантів за телефонами гарячої лінії або скористатися інформацією у розділі «Контакти».

Вибираючи сервісний центр нашої мережі для ремонту техніки Krups, ви вибираєте надійність, якість, гарантії та чудовий сервіс! Чекаємо Вас в «Технарі» 6 днів на тиждень без перерви! 

Вас також може зацікавити