Прискорення ноутбуків в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо прискорення ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час прискорення ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прискорення ноутбуків в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прискорення ноутбуків в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прискорення ноутбуків в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прискорення ноутбуків в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прискорення ноутбуків в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прискорення ноутбуків в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прискорення ноутбуків в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ваш комп'ютер працює шумно та гріється, а швидкість його роботи можна порівняти зі швидкістю черепахи? Фахівці мережі сервісних центрів «Технарі» допоможуть позбавити ноутбук від усього, що заважає йому працювати швидко! Приносьте ваш ноутбук в один із сервісних центрів «Технарі», де вам його безоплатно протестують і запропонують можливі варіанти прискорення, відповідні вашим побажанням та потенціалу ноутбука.

Нижче наведені найпоширеніші послуги, які в комплексі або самостійно, значно прискорять роботу ноутбука.

Модернізація оперативної пам'яті (ОЗУ)

Сучасні ігри та програми вимагають все більше та більше пам'яті для своєї роботи. Тепер вам не потрібно читати тонни текстів та бути "ІТ-гуру", щоб прискорити роботу вашого ПК. За вас це зроблять фахівці сервісного центру «Технарі». Підберуть та модернізують оперативну пам'ять конкретно під ваш ноутбук. Розкажуть, як правильно використовувати ресурси, щоб отримати максимум зі свого ноутбука.

Програмна профілактика

З часом, швидкість завантаження операційної системи перестає влаштовувати та вимагає все більшого часу очікування. Все це пов'язано з величезною кількістю програм та ігор, які встановлені за час використання ноутбука. Програмна профілактика позбавить від помилок, які стомлюють та дратують, а також прискорить час завантаження вашого електронного помічника.

Апаратна профілактика

Збільшення температури вашого ноутбука та шум в системі охолодження - явні ознаки проблем з апаратною частиною ноутбука. Фахівці сервісного центру «Технарі», почистять кожну деталь ноутбука та убережуть вас від зайвих витрат, які можуть виникнути в результаті ігнорування ознак перегріву. Пил - один з основних шкідників комплектуючих, вона викликає нагрівання деталі збільшуючи швидкість роботи. А тому вчасно проведена апаратна профілактика не тільки вбереже ваш ноутбук, але й прискорить його роботу.

Установка ліцензійного програмного забезпечення

Піратські версії програм можуть принести куди більше шкоди, ніж користі. А неправильна установка таких, може призвести і до втрати особистої інформації. Сервісний центр "Технарі" надає послуги з консультації та підбору ліцензованого програмного забезпечення. Фахівці допоможуть вибрати тільки потрібні програми та не стати жертвами підробок.

Установка SSD накопичувача

Сучасні технології не стоять на місці, а разом з ними, і цінова політика комплектуючих. Заміна старого HDD на новий SSD вже не виглядатиме так дорого, як рік тому. Нова технологія накопичувачів SSD в рази прискорить роботу вашого персонального комп'ютера. Вже з перших днів, ви відчуєте пристойну різницю в швидкості завантаження операційної системи та роботи ноутбука в цілому.

Приносьте ваш ноутбук в один із сервісних центрів «Технарі» у Києві, або замовте проконсультуйтеся за телефоном (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909. 

Вас також може зацікавити