Модернізація ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо модернізацію ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час модернізації ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Модернізація ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Модернізація ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Модернізація ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Модернізація ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Модернізація ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Модернізація ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Модернізація ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Технології не стоять на місці, нові програми та ігри стають все вимогливішими до ресурсів комп'ютера. Ми допоможемо вам модернізувати ваш ноутбук, на якому сучасні ігри або взагалі не працюють, або працюють на мінімальних налаштуваннях. А також зробити досить потужну машину для ігор і експериментів з програмування.

Що можна модернізувати в ноутбуці?

Відповідь на це питання залежить від моделі ноутбука, встановлених деталей, їх потужності і модифікації. Тим не менш, конструкція більшості ноутбуків легко дозволяє замінити системну (оперативну) пам'ять, жорсткий диск, а також поліпшити батарею (акумулятор) ноутбука.

Заміна оперативної пам'яті

Як правило, у ноутбуці встановлено 4 Гб оперативної пам'яті, і цього цілком достатньо для швидкої роботи ноутбука. При необхідності збільшення продуктивності і багатозадачності вашого ноутбука для роботи з професійними програмами, можна збільшити об'єм оперативної пам'яті до 32 Гб.

Заміна жорсткого диска

Найбільш популярна модернізація, яку можна провести майже в кожному ноутбуці. Збільшити пам'ять на вашому ноутбуці для зберігання фото, відео та будь-якої іншої інформації. Як правило в ноутбуках встановлений носій типу жорсткий диск (HDD), який дешевший і повільніший в порівнянні з твердотілим накопичувачем SSD. Тому при бажанні збільшити обсяг пам'яті в ноутбуці ми радимо встановлювати накопичувач типу SSD, він швидший і менш схильний до механічних пошкоджень.

Заміна процесора

Найбільш складна робота по модернізації ноутбука, яка вимагає професійного досвіду та спеціалізованого обладнання. Крім заміни процесора, потрібно перепрошити BIOS і зробити модернізацію системи охолодження. Прискорити роботу процесора можна своєчасно і правильно зробивши апаратну профілактику.

Вас також може зацікавити