Видалення вірусів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість програмних робіт від 300 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм, пропонуємо розстрочку на ремонт
Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.
Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Видалення вірусів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Видалення вірусів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Видалення вірусів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Видалення вірусів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Видалення вірусів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Видалення вірусів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Видалення вірусів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
"Лікування" системи від комп'ютерних вірусів Видалення з автозавантаження, лікування або видалення заражених файлів 400
Програмна профілактика Видадення тимчасових файлів, чистка реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи, пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх \ пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. 300


Мережа сервісних центрів «Технарі» ефективно вирішить будь-яку проблему, пов'язану з проникненням вірусів на ваш комп'ютер або ноутбук. Ми зможемо правильно провести видалення вірусів і попередити повторне зараження, встановивши і налаштувавши необхідні антивірусні програми.

Комп'ютерна допомога здійснюється нашими інженерами у різних напрямках, серед яких:

 • пошук комп'ютерних вірусів
 • лікування вірусів, видалення вірусів комп'ютерних і «трояну» у системі
 • антивірусний захист
 • видалення вірусів з оперативної пам'яті
 • видалення вірусів з реєстру
 • видалення вірусів і шпигунських програм з жорсткого диска без втрати даних
 • відновлення заражених файлів
 • встановлення та оновлення ліцензійних антивірусних програм
 • налаштування антивірусного програмного забезпечення
 • допомога у виборі антивірусних програм
 • налаштування захисту від мережевих атак
 • відновлення працездатності Windows після збоїв, викликаних вірусами
 • настройка Firewall, блокування небажаного контенту

Якщо у Вас виникнуть запитання, пов'язані з лікуванням вірусів, видаленням вірусів, а також з викликом спеціаліста на місце для вирішення проблеми, телефонуйте за номерами (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або звертайтеся у найближчий сервісний центр у Києві, адреси яких вказані в контактах.

Вас також може зацікавити