Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення
Всі відгуки
відгуки клієнтів
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"... Читати повністю
Ще один відгук 23.12.2016 Олександр Хорт
Статті
Всі статті
Як підготувати техніку до здачі в ремонт - фото

Маючи за плечима багаторічний досвід роботи в сфері послуг по ремонту, ми склали кілька порад для клієнтів як підготувати техніку перед здачею в сервісний центр.


Читати далі
4 злісні звички, які "вб'ють" вашу клавіатуру - фото

Клавіатура – це пристрій, який страждає в першу чергу, адже вона знаходиться дуже близько від людини! Так жартують Технарі, і… приймаються за стотисячний ремонт. Стоп! Запобігти поломці своєї клавіатури, відмовившись від цих звичок!


Читати далі

Мережа сервісних центрів «Технарі» — найбільша мережа сервісних центрів у Києві та Україні. «Технарі» спеціалізуються на діагностиці, негарантийному ремонті електронної та побутової техніки. Кожне замовлення супроводжується виконанням безкоштовної діагностики та гарантією на ремонт терміном 6 місяців. Погоджувати ремонт легко будь-яким зручним способом: голосовий зв'язок, онлайн чат, листування через e-mail або соцмережі. У наших сервісних центрах ви можете отримати безпроцентну розстрочку на ремонт. Ми виконуємо ремонт техніки будь-якої складності по всій Україні: відправте техніку з будь-якого міста або приходьте в будь-який сервісний центр і ваша техніка отримає нове життя.