Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна матриці ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт матриці ноутбука будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту матриці ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт матриці ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна матриці ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5


Матриця ноутбука являється рідкокристалічним дисплеєм пристрою і схильна до частих поломок. Ремонт матриці ноутбука – це завдання, виконати яке «на відмінно» зможе тільки професіонал зі спеціальним обладнанням та вузькопрофільними навичками. У мережі сервісних центрів «Технарі» виконують ремонт матриці ноутбука. Наші ціни найкращі в Києві.

Принцип заміни дисплею у «Технарях»

В залежності від несправності ноутбука наші фахівці запропонують зробити різний вид ремонту – починаючи від заміни інвертора, і закінчуючи відновленням шлейфу матриці. Наша головна перевага – це те, що ми намагаємося уникнути ремонту матриці ноутбука, якщо можна обійтися менш дорогими послугами. Наші клієнти довіряють «Технарям», тому що їх потреби знаходяться у нас в пріоритеті.

Ми чекаємо на ваш ноутбук в одному з відділень сервісної мережі «Технарі», щоб визначити точну причину несправності. Ви дізнаєтеся про неї після повної безкоштовної діагностики ноутбука через 2-3 дні після доставки техніки в наш СЦ. Вже через 3-4 дні ви зможете знову користуватися полагодженим пристроєм. Іноді на заміну матриці ноутбука потрібно набагато менше часу, дуже рідко (2-3%) ремонт займає більше 5 днів.

Найякісніший ремонт екрана ноутбука в «Технарях»

Високий гарантійний термін! На роботу по заміні матриці ноутбука діють гарантійні 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі!

Чудова якість обслуговування! Ми починаємо ремонт матриці ноутбука з діагностики, а закінчуємо тестуванням справного ноутбука і наданням рекомендацій щодо модернізації (прискорення) ноутбука і його правильної експлуатації.

Зручне розташування! Приносьте пристрій в будь-який з 10 сервісних центрів «Технарі», що знаходяться в різних куточках Києва. Заміна матриці в кожному з них відбудеться на відмінному рівні!

Зручний спосіб оплати. Ви можете розплатитися за заміну матриці ноутбука карткою банку або готівкою.

Вигідна оплата. Платіть за дорогу заміну матриці ноутбука частинами! Так розтрати будуть менш помітні.

Приносьте свій ноутбук до нас і заощаджуйте на покупці нового!

Ремонт та заміна матриці ноутбука

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Заміна матриці Заміна матриці без урахування вартості деталі. (Вартість матриці від 600 грн) 300
Заміна лампи підсвічування Заміна лампи підсвічування з урахуванням вартості деталей 500
Заміна інвертора матриці Заміна інвертора без урахування вартості інвертора матриці 300
Відновлення шлейфу матриці Робота по відновленню шлейфу матриці 450
Заміна шлейфу матриці Заміна шлейфу матриці без урахування вартості деталі 300
Вартість вказана без урахування ПДВ
Вас також може зацікавити