Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна екрану телефону в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість заміни екрану від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану телефону в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану телефону в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану телефону в Києві
4
1  2  3  4  5

На вашому смартфоні розбився екран? Це прикро, знаємо. Адже ви, напевно, намагалися ставитися дбайливо до девайсу, яким так пишалися! Але ось, за іронією долі, ви стали одним із користувачів, на чиїх досконалого вигляду телефонах красується потворна тріщина, яка конкретно псує всю естетику, а то і зовсім не дає користуватися пристроєм. Чому ж ви досі не полагодили смартфон? Немає грошей? Боїтеся, що він втратить початкову привабливість? Думаєте, що стане ще гірше? Мережа сервісів по заміні екрану смартфона «Технарі» зробить все, щоб доставити вам радість! Дивіться!

Найкраща заміна екрану смартфона в «Технарях»

В заміні екрану вашого смартфона ми використовуємо тільки оригінальну деталь від виробника. На неї діє гарантія 12 місяців і довше. Це означає, що ваш пристрій не втратить своєї первозданної принади, а ви зробите вигляд, що нічого не сталося!

Робіть заміну екрану смартфона в розстрочку! Ви уявляєте, що це значить? Зробити вигляд, ніби нічого не сталося, з «Технарями» дуже легко! Ви заплатите за ремонт свого улюбленого девайса частинами і навіть не помітите розтрати!

Не ганьбіть свою техніку! Вона була виготовлена для того, щоб захоплювати. Хіба не за цим ви витратили купу грошей на придбання смартфона, щоб миритися з тріщиною, поки інші люди ненав'язливо демонструють свій девайс, який продовжує їх радувати, як і раніше (цілком можливо, вони теж робили заміну екрану, скла або дисплея смартфона в «Технарях»)!

Отримайте тривалу гарантію! Ми даємо на заміну дисплея смартфона гарантію 6 місяців – це найбільший термін, вище якого вам не запропонують ніде в Києві та й у всій Україні в цілому!

Специфіка заміни екрана у «Технарях»

Багатьох користувачів хвилює питання, що саме розбилося в смартфоні – скло, дисплей або модульний дисплей (коли скло і тасчскрін складають одне ціле). Ми не знаємо! Для того щоб дати відповідь, нашим технікам, які звикли працювати на совість, потрібно виробити глибоку діагностику смартфона. Не хвилюйтеся, вона безкоштовна! Так, діагностика займе певний час, але після неї стане відомо не тільки про несправність техніки, але і про вартість заміни екрану смартфона, а також терміни ремонту.

Прийдіть в будь-який з більш ніж 10 сервісних центрів «Технарі» і зекономте на проїзді! 

Вас також може зацікавити