Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт хлібопічок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту хлібопічок в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт хлібопічок будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту хлібопічки становить від 3 до 5 днів в 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт хлібопічок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту хлібопічок в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт хлібопічок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт хлібопічок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт хлібопічок в Києві
4
1  2  3  4  5

Інженери мережі сервісних центрів «Технарі» здійснюють ремонт і обслуговування хлібопічок Moulinex, LG, Philps, DeLonghi, Gorenje і менш поширених виробників в термін від 3 до 5 днів.

Які поломки хлібопічки ми можемо виправити?

 • Хлібопічка не включається. Швидше за все несправна кнопка включення або плата електроніки.
 • Хлібопічка не відкривається. Ми готові до ремонту корпусних поломок, якщо відновити корпусні деталі не вдалося, вам будуть запропоновані нові.
 • Хлібопічка не розігрівається. Перегорівший нагрівальний елемент може вказувати на цю несправність. Заміна нагрівального елемента допоможе хлібопічці виконувати свої обов'язки.
 • Хлібопічка не замішує тісто. Заміна щіток двигуна, шківа, шестерень, мотора - в більшості випадків вирішує цю проблему.

Пошкоджений аксесуар?

Щоб придбати форму для випічки, новий мірний стакан, ложку для вашої хлібопічки просто надішліть нам запит, вказавши в ньому модель вашої хлібопічки, назва деталі, яка потрібна і фото вироби.

Не працює таймер, відстрочка старту, підтримання температури, підсвічування дисплея? Щоб знову радувати себе і близьких смачною і ароматною випічкою - просто привезіть її в один з СЦ нашої мережі сервісних центрів! Ми зробимо безкоштовну діагностику в найкоротші терміни, відремонтуємо поломку, замінимо неробочу або зношену деталь і повернемо запах свіжого хліба у ваш дім. Звертаємо вашу увагу на те, що кулінарні дефекти нами не ремонтуються.

Переваги «Технарів» перед іншими СЦ:

 • Визначення несправностей і прорахунок ремонту хлібопічки виконується безкоштовно.
 • Хлібопічка наділяється шестимісячної гарантією після ремонту. А також запчастини змінення в процесі ремонту.
 • Бувають випадки, коли відновити якусь із деталей можна. У такому випадку, ми пропонуємо клієнтам покупку нових деталей. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути вашу техніку на своє місце у вашій кухні.

Будь-які питання про терміни, вартості ремонту хлібопічок сміливо задавайте за номером гарячої лінії (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або напишіть нам на пошту retail@technari.com.ua

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Я правильно вас зрозумів, діагностика безкоштовна?Так, правильно. Єдиним виключенням є бажання клієнта отримати саме діагностику, без виконання ремонту. У такому випадку, ми виконаємо діагностику і надамо вам акт технічного стану із зазначенням несправності. Вартість такого акта - 100 грн.
 • Ви ремонтуєте хлібопічки на дому?Дуже хотілося б надавати такий сервіс, але ні. Інженер не може носити з собою всі необхідні для діагностики деталі та обладнання. Тому ми виконуємо ремонт тільки в спеціально обладнаному інженерному відділі.
 • І гарантія у вас 6 місяців?Так, гарантія 6 місяців. Всі деталі, замінені в процесі ремонту, а також робота інженера, оплачена вами, обкладається гарантією 6 місяців.
 • У якому вигляді потрібно здавати хлібопічку?Вся дрібно-побутова техніка, яка приймається в ремонт повинна бути вимита всередині і зовні, а також комплектуватися так як при роботі, під час якої є проблеми.
 • Я хочу замовити деталь для хлібопічки.Для цього буде потрібно вказати повну модель і назва пристрою, фото пристрою, фото необхідної або поламаною деталі, далі скласти лист у довільній формі і відправити нам на пошту retail@technari.com.ua Також в листі потрібно вказати телефонний номер для зворотного зв'язку.

Ремонт та обслуговування хлібопічок

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Всі ціни вказані без урахування запчастин, без ПДВ
Ремонт хлібопічки Ремонт системи живлення 350
Ремонт хлібопічки Ремонт двигуна 350
Ремонт хлібопічки Ремонт центральної плати 350
Ремонт хлібопічки Ремонт кнопок 350
Ремонт хлібопічки Заміна плати управління 250
Ремонт хлібопічки Заміна тена 250
Ремонт хлібопічки Заміна шестрені вала мотора 250
Ремонт хлібопічки Відновлення механізму дверей 350
Ремонт хлібопічки Заміна трансформатора 250
Ремонт хлібопічки Заміна термодатчика, термозапобіжника 250
Ремонт хлібопічки Заміна сальників 250
Ремонт хлібопічки Заміна ременя приводу 250
Ремонт хлібопічки Заміна приводу ємності 250
Ремонт хлібопічки Заміна лопатки 250
Ремонт хлібопічки Заміна двигуна 300


Вас також може зацікавити