Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт мультиварок та пароварок в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту мультиварок та пароварок у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт мультиварок та пароварок будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту мультиварок та пароварок становить від 3 до 5 днів в 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мультиварок та пароварок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту хлібопічок в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт мультиварок та пароварок в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт мультиварок та пароварок в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт мультиварок та пароварок в Києві
4
1  2  3  4  5

Інженери мережі сервісних центрів Технарі виконують ремонт і заміну деталей в мультиварках та пароварках Philips, Vinis, Moulinex, Redmond, Dex, Zelmer і менш іменитих виробників в термін від 3 до 5 днів.

Які поломки мультіварок і пароварок ми можемо виправити?

 • Мультиварка або пароварка не включається. Вихід з ладу плати електроніки або кнопки ввімкненя може стати причиною такої несправності.
 • Мультиварка або пароварка не відкривається. Іноді безперебійна робота улюбленого кухонного приятеля може припинитися через поломки корпусних деталей. Нам під силу це виправити: шляхом відновлення або заміни неробочих деталей.
 • Мультиварка або пароварка не нагрівається. Перегорівший нагрівальний елемент може вказувати на цю несправність. Заміна нагрівального елементу допоможе мультиварці або проварювання виконувати свої обов'язки.

Пошкоджений аксесуар?

Щоб придбати чашу, контейнер для приготування на пару, кошик для фритюру, мірний стакан, черпак, плоска ложка, тримач для черпака для вашої мультиварки або пароварки просто відправте нам запит, вказавши в ньому модель вашої хлібопічки, назва деталі, яка потрібна і фото вироби.

Чи не працює таймер, відстрочка старту, підтримання температури, підсвічування дисплея? Повернути смачну і здорову їжу в ваш будинок допоможуть фахівці з мережі сервісних центрів Технарі! Ми зробимо безкоштовну діагностику в найкоротші терміни, відремонтуємо поломку, замінимо неробочу або зношену деталь і повернемо техніку на вашу кухню.

Звертаємо вашу увагу на те, що ремонт кулінарних дефектів в мережі сервісних центрів Технарі не проводиться.

Переваги Технарів перед іншими СЦ:

 • Визначення несправностей і прорахунок ремонту мультиварки або пароварки виконується безкоштовно.
 • Термін гарантії, який ми надаємо на ремонт і замінені запчастини після ремонту мультиварки або пароварки становить 6 місяців.
 • Бувають випадки, коли відновити будь-яку з деталей не можна. У такому випадку, ми пропонуємо клієнтам покупку нових деталей. Ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути вашу техніку на своє місце у вашій кухні.

Будь-які питання про терміни, вартості ремонту мультіварок і пароварок сміливо задавайте за номером гарячої лінії (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або напишіть нам на пошту retail@technari.com.ua

Відповіді на типові запитання
 • Діагностика безкоштовна, вірно?Так, вірно. Ви оплачуєте діагностику тільки в тому випадку, якщо вас цікавить тільки діагностика. У такому випадку, ми її виконаємо і надамо вам акт технічного стану із зазначенням несправностей. Вартість акту технічного стану 100 грн.
 • Ви ремонтуєте мультиварки, пароварки на дому?Професійно виконати свої обов'язки, поза стінами сервісного центру, ми не можемо: всього обладнання і запасних деталей, необхідних для діагностики просто не понести одному і навіть двом інженерам. Тому ремонт виконується тільки в сервісних центрах.
 • Який у вас термін гарантії?Гарантія на весь виконані роботи становить 6 місяців. Такий же термін гарантії надається на замінені деталі.
 • У мене не виходить скоринка або їжа НЕ доготовляє.Перераховані дефекти є кулінарними. Ремонт кулінарних дефектів ми не виробляємо.
 • В якому вигляді потрібно здавати мультиварку або пароварку?Вся дрібно-побутова техніка, яка набуває чинності ремонт вона буде випрана всередині і зовні, а також комплектуватися так як при роботі, під час якої є проблеми.
 • Я хочу замовити деталь для мультиварки або пароварки.Для цього буде потрібно вказати повну модель і назва пристрою , фото пристрою, фото необхідної або поламаною деталі, далі скласти лист у довільній формі і відправити нам на пошту retail@technari.com.ua Також в листі потрібно вказати телефонний номер для зворотного зв'язку.

Ремонт і обслуговування мультіварок і пароварок

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Всі ціни вказані без урахування запчастин, без ПДВ
Ремонт мультіварок і пароварок Ремонт центральної плати 350
Ремонт мультіварок і пароварок Ремонт системи живлення 350
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна датчика температури (кришка, тен) 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна плати живлення 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна парових клапанів 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна кришки 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна таймера 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна термозапобіжник 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна тена 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна ущільнювача 250
Ремонт мультіварок і пароварок Заміна термостата 250


Заміна двигуна
Вас також може зацікавити