Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт кавових апаратів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавових машин у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту ковового апарату складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавових апаратів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавових апаратів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавових апаратів в Києві
4
1  2  3  4  5

Ремонт і обслуговування кавових машин

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Ремонт Ремонт кавомолки 800
Ремонт Ремонт клапана високого тиску 500
Ремонт Ремонт кавової групи 800
Ремонт Заміна помпи 500
Ремонт Ремонт плати управління 500
Програмні роботи Програмні роботи 400
Ремонт Заміна/ремонт бойлера 800
Профілактичні роботи Профілактичні роботи з повним розбиранням та декальцинацією 500
Ремонт Ремонт механічних пошкоджень 400
Ремонт Заміна модулів 400

Всі ціни вказані без урахування запчастин, без ПДВ

Обираючи сервісний центр з ремонту кавоварок у Києві кавомани бажають отримати швидкий, якісний, надійний сервіс.

Діагностика кавомашини

Діагностика є невід'ємною частиною ремонту кавомашини. Термін повної діагностики займає 2-3 робочих дні. Тільки повна діагностика всіх вузлів і компонентів кавомашини дозволить виявити і усунути всі дефекти, які виникли при її експлуатації. Про необхідність провести профілактику і декальцинацію не завжди можуть попередити «мізки» кавового апарата. Інженери сервісного центру «Технарі» виконують комплексну діагностику кавомашини безкоштовно на спеціальному обладнанні, яке не є можливим привезти до власника кофемейкера додому або в офіс. Але вихід є!

Де в Києві відремонтувати кавоварку?

Зручність приготування кави в одне натискання, привело до збільшення ваги і габаритів кавомашини, що в свою чергу робить її немобільною. Розуміючи це і слідуючи клієнтам на зустріч, ми зробили доставку кавомашини в сервіс і назад безкоштовною! Можливість самостійно привезти кавоварку в один з наших сервісних центрів також присутня. Як кофемейкер опиниться в сервісі вирішувати вам. Ми відкрили сервісний центр у кожному районі Києва, щоб вам не довелося їхати через усе місто.

Гарантія на ремонт кавомашини - 6 місяців

Якісний і надійний ремонт кавомашини не на словах, а на ділі! Підкріплюючи свій ремонт гарантією шість місяців, ми, таким чином хочемо сказати, що у нас працює найкраща команда: досвідчених інженерів, клієнт-орієнтованих менеджерів, перевірених постачальників, уважних водіїв. Раптом, якщо трапиться повторна поломка кавомашини - виправити її, буде нашою першочерговим завданням в найкоротші терміни. Просто дайте нам знати, якщо що-небудь трапиться.

Як з нами зв'язатися?

Замовити ремонт кавомашини в Києві дуже просто! Ми відкриті для спілкування: зателефонуйте за номером гарячої лінії, напишіть нам в чат на сайті, надішліть лист поштою або замовте зворотний дзвінок. Також виконати ремонт або профілактику кавомашини завжди можна звернувшись безпосередньо в один з понад десяти сервісних центрів. У мережі сервісних центрів «Технарі» виконується ремонт кавоварок будь-якої складності.

Причини для ремонту кавомашини

Найбільш поширені скарги клієнтів на роботу кавомашини:

  • Не робить каву. Найчастіше при такому дефекті потрібний ремонт і герметизація бойлера, заміна термодатчиків, сальників, трубок високого тиску, клапана-перемикача пар-кави.
  • Не меле каву. Швидше за все залипла перемелена кава, зірвані шестерні мотора кавомолки та на жорнах. У такому випадку потрібно заміна модуля кавомолки разом з жорнами.
  • Не подає воду. Відновлення нормальної роботи кавомашини досягається при заміні бойлера або ремонті помпи.
  • Кавомашина тече. Дуже часто зустрічається поломка. Причини можуть бути наступні: потік бойлер, протікає трубка високого тиску або кавова група.

Більшість цих поломок можна уникнути, виконуючи своєчасну профілактику і декальцинацію.

Здійснюємо ремонт кавомашин таких виробників:

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
  • Скільки мені буде коштувати діагностика поломки кавомашини? Ви не заплатите за діагностику кавомашини, якщо її ремонт буде здійснюватися в нашому сервісному центрі. Діагностика буде безкоштовною, якщо оприлюднена нами після первинного огляду вартість ремонту кавоварки виявиться вище. Ціна діагностики буде 100 грн, якщо ви відмовитесь від ремонту кавоварки за заздалегідь обумовленою вартістю або нижче її. Приблизно в 10% випадків ми знижуємо первинно обумовлену вартість ремонту кавоварки в ході більш глибокої діагностики.
  • Як багато грошей я заплачу за ваш ремонт кавоварки? Вартість ремонту кавоварки визначається характером наданих послуг. Всі види надаваних нами послуг по ремонту кавових машин умовно можна поділити на ремонт і заміну деталей і комплектуючих, профілактичні роботи, програмні роботи. Самий недорогий ремонт кавоварок – це програмі роботи. В залежності від специфіки профілактичних робіт (без втручання у внутрішні вузли і з повним розбиранням) вартість послуг також буде відрізнятися. Ціна ремонту кавоварки залежить від того, чи було вироблено відновлення деталей, або їх заміна.
  • На відремонтовану вами кавомашину поширюється гарантія? Вона точно не поламається знову? На ремонт кавових машин «Технарі» дають гарантію 6 місяців. На комплектуючі поширюється гарантія від їх виробників в 1 рік. Якщо протягом цього часу ви не порушите правил користування технікою, а вона зламається, повторний ремонт кавоварки ми зробимо абсолютно безкоштовно!
  • Як довго ви робите ремонт кавоварок в Києві? Між якісним та терміновим ремонтом кавоварки наші клієнти вибирають якість. «Технарі» не роблять дуже терміново ремонт кавомашини, так як це суперечить технічним регламентам. Приміром, принесена з холоду техніка повинна нагрітися природним способом, а після ремонту бажано провести тестування виправленої техніки, чим і займаються «Технарі». Весь етап ремонту кавомашини, з поверхневим оглядом поломок, глибокою діагностикою, пошуком деталей, ремонтом кавоварки та тестуванням займає 3-5 днів. Дуже рідко цей термін може бути незначно продовжений.
  • Як зробити ремонт кавових машин недорого? На кожну наступну послугу по ремонту кавових машин поширюється 10%-на знижка. Відповідно, комплексний ремонт кавомашин буде коштувати недорого. Клієнти також поважають нашу послугу «оплата частинами». Вони розплачуються за ремонт кавомашин поступово!
  • Чи стане кавоварка як нова після профілактики?
Вас також може зацікавити